בשדרוג ברשת אורנג´ הציעו 5 ש"ח

carmonle

New member
בשדרוג ברשת אורנג´ הציעו 5 ש"ח ../images/Emo31.gif

זיכוי כספי כנגד כל 100 ש"ח בחשבונית "פשוט בושה וחרפה". החשבון החודשי ל- 4 מכשירים כ-400 ש"ח בממוצע מתוכם מכשיר שמדבר 250/300 ש"ח בחודש וזה גם מה שהציעו עבורו 5 ש"ח זיכוי כספי לכל 100 ש"ח בחשבון. כנראה ששימור לקוחות לא חשוב להם. נראה שעל מנת להחליף למכשירים חדשים בעלות סבירה צריך לעזוב את אורנג´ ערן

m e i r

New member
מה אתה חושב שהציעו לי בסלקום?

התקשרתי לסלקום לדעת מה יש להם להציע ללקוח שנמצא שש שנים ברשת, עם מכשיר שבידו בשנתיים וחצי האחרונות. הם הציעו לי להמשיך לשלם 70ש"ח לחודש למכשיר שאני מחזיר להם- 2520 ש"ח אני משלם עליו ואני צריך להחזיר, ולשלם 20ש"ח לחודש עבור מכשיר חדש, והם יזכו אותי ב5ש"ח כל חודש. אז אתה חושב שזו הצעה יותר טובה? אני לא מתלונן כלפי סלקום כי לקח לי זמן אבל לבסוף הבנתי שחברה סלולארית לא אמורה לסבסד לי את המכשיר כי אם היא תסבסד לכולם היא בדרך החוצה. במקרה הזה סתם שאלתי כי רציתי לדעת מה ההצעה של סלקום, במיוחד עכשיו שאני שומע מה כל האנשים פה מתלוננים על אורנג´. אני לא הולך לשדרג בסלקום כי אני לא מרוצה מחברה ומהדרך שהיא עובדת, והדרך בה היא רואה את לקוחותיה, ועליך לשאול את עצמך אם אתה מרוצה מהרשת שלך- אם אתה מרוצתה תישאר, ואם אינך מרוצה, אל תספר לי שזה בגלל השדרוג.

carmonle

New member
מה שהרגיז אותי זה שסרבו לתת פרטים

בשיחה טלפונית (התקשרתי למידע, חזרו כמו שהבטיחו לאחר כ-24 ש"ע ומסרו שאני צריך למידע מדויק לגשת למרכז שירות) וחיבו אותי לצורך המידע להגיע למרכז שירות. מה סודי בלמסור בטלפון שהשידרוג הינו רכישה במחיר מחירון וכנגד כל 100 ש"ח בחשבונית זיכוי של 5 ש"ח. להדגיש שלא משנה באם מדובר בטל´ שמבצע שיחות ב-50 ש"ח או 300 ש"ח. בשביל הצעה זו להכריח להגיע למרכז שירות. זה זילזול בלקוחות ובזמנם ערן

reshef

New member
לי מסרו את המידע בטלפון.

בכל מקרה, יש לאורנג´ מבצעים אחרים טובים, יש חיים אחרי השדרוג!

carmonle

New member
במקום עבודתי בקניית מכשיר חדש לא

שידרוג ניתן לקבל 15 ש"ח זיכוי בגין 100 ש"ח בחשבון במעבר מרשת אחרת. כמו כן ניתן באורנג´ דיבורית + התקנה ב-100 ש"ח. הבעיה כל טל´ חדש מספר אחר ובשידרוג ניתן להפעיל 2 מכשירים על אותו מספר כשאחד משמש ברכב במקרים בהם מדובר בדגם שלא יהיה לו דיבורית. ערן

idan3k

New member
בזה שתעבור לאורנג´ אתה לא תוכל

להחליף למכשירים חדשים יותר או לחילופין טובים יותר, כי אורנג´ היא הרשת החדישה והמתקדמת יותר בארץ (עד שסלקום יעברו לGSM ופלאפון לCDMA2000X1) אז אם כבר ההפך, כדי להחליף למכשירים מתקדמים צריך לעבור לאורנג´ אני מדבר מניסיון כי עברתי מפלאפון לאורנג´ ואני לא מתחרט. ההצעות של אורנג´ הוגנות, לא הכי משתלמות ללקוח או אטרקטיביות בעיניו אבל כפי שהוזכר כבר בשרשור הזה לפחות לא מסתירים את ההצעות ה"עלובות" אלא פשוט מציגים לך את זה what u see (hear)is what u get... וגם לא קושרים אותך ל3 שנים בכל צעד שאתה עושה אם זה להחליף מסלול או מכשיר... אז אל תעשה דב שתתחרט עליו כי אולי אורנג´ זה רע גרוע נורא אבל זה הרע הכי טוב שיש לנו בארץ.

למעלה