בשם האמונה

רותי 11

New member
בשם האמונה

בשם האמונה
כל המלחמות האישיות והגלובליות קורות בגלל או בשם האמונה או האני מאמין שלנו
כשאנחנו מאמינים שמשהו נכון אנחנו נתווכח או נריב בגלל זה עם אחרים ולא משנה מי עומד מולנו לעיתים אלה אנשים קרובים לנו ולעיתים אלה אנשים רחוקים. לעיתים זאת מלחמה בין מדינות אומות ודתות וכל זה בשם האמונה.
הנושאים העיקריים שמובילים למלחמות בשם אמונה הם בעיקר דת פוליטיקה כסף ומערכות יחסים ולא משנה אם זה ברמה האישית או הגלובלית.
אנשים נהרגים נרצחים רבים מתנתקים ומסתכסכים בגלל הדברים האלה.
אם נבין שכל אחד מאמין וחושב אחרת ונדע לקבל ולכבד את האמונות של האחר ולא משנה איך הוא הגיע לאותם אמונות כל אחד מגיע לאני מאמין שלו בדרך אחרת לחלוטין שהיא יחודית לו. וכאשר נדע לעשות את ההפרדות האלה ונדע לראות את האדם שמולנו ולא את האני מאמין שלו אז ישכון באמת השלום והאמונות שלנו יקבלו פאן חיובי ולא נחשוש לבטא אותם.
לכל אחד מאיתנו יש דוגמאות אישיות וגלובליות על מלחמות בשם האמונה.

לא תמיד עובד לאחרונה נחסמתי על ידי מישהי

שכל הזמן טענה שאני עושה מחיקה לאנשים.
למרות שזה לא חלק מהטבע שלי ניסיתי להיות מבינה כלפיה ולנהל איתה שיחה ודיון אינטלקטואלי האני מאמין שלה בנושא היה פשוט משהו בסגנון " את עושה מחיקה אני לא רוצה לשמוע".
וזהו חסמה אז לא תמיד ניתן לגשר יש אנשים שרגישים מידי ולא מסוגלים לראות מעבר לאף שלהם באותו רגע....
גם זה שאמרתי שעברתי על מה שכתבתי ולא ראיתי שם מחיקה יצר אצלה טריגר והאני מאמין שלה היה אם אני אומרת שיש מחיקה יש מחיקה את לא מתחשבת בלה בלה בלה

למעלה