בשעה טובה ומוצלחת מצאתי דירה

nickey

New member
בשעה טובה ומוצלחת מצאתי דירה

ביום שלישי אני כנראה חותמת על החוזה.. אבל יש בעיה: רק בחמש אחה"צ אדע מה סידור העבודה שלי להשבוע ונקבעה לי פגישה בשלישי בשעה 6 בר"ג עם הבעל בית החדש לחתום על החוזה ואני לא יודעם אם אני עובדת באותו היום ובאיזו משמרת, והבעל בית הנוכחי מצפה שאתפנה עד המוצ"ש, וההובלה יכולים או חמישי או שישי והכל תלוי בסידור העבודה שלי שכאמור אדע רק עוד כארבע שעות. האחראית שלי בעבודה מניאקית, בכלל לא מתחשבת בי כשאני צריכה, אבל כשכולם כן צריכים אז היא בהחלט מתחשבת.. מה עושים?

nickey

New member
אז זהו שלא

ביום חמישי הרגשתי ממש על הפנים במשמרת והיא לא הסכימה לשחרר אותי ואפילו האחמ"ש התקשרה אליה אבל היא שיחקה אותה קשוחה..

habubnik

New member
אז מה? לכולם מגיעים ימי מחלה

פשוט מתקשרים בבוקר, אומרים "קמתי חולה עם חום. אני לא באה היום" - זה בכלל לא אמור להיות שאלה או בקשה. ואם באמת היית חולה? היית באה עם חום לעבודה כי המנהלת שלך חסרת התחשבות?

nickey

New member
אז זהו שאצלי

זה לא כזה פשוט אצלי להרים טלפון מסיבות מסוימות מאוד. אני משתמשת ב SMS. העבודה שלי היא במטבח של מסעדה ויש שם רק שני עובדים בכל משמרת, ככה שזה לא פרקטי להשאיר עובד אחד לבד.

Sunny Bagel

New member
אז אל תחתמי על החוזה

ותישארי חסרת דיור פשוט תציבי עובדה... זה לא כזה מסובך.

gal-or

New member
באמת, תציבי עובדה!!!!

יש דברים שהם מעבר לעבודה.

nickey

New member
../images/Emo7.gif אין דירה! ../images/Emo7.gif

הבחור שעוזב את החדר החליט לתת אותו לבת דודתו שמגיעה מצרפת! לא היה לו איכפת שכבר צלצלתי לבעל הבית כדי לקבוע פגישה ולחתום על החוזה..
ושוב בחזרה למעגל חיפוש דירות...
ואגב, לשתי הבנות החדשות שהגיבו לי, אם זה מעניין אותכן, מחר אני עובדת ואז כל השבוע פנוי לי.

tenen

New member
רגע לא הבנתי

הבחור שעזב הקדים אותך או שלא דיבר עם בעל הדירה? אם לא דיבר עדיין לכי תחתמי על חוזה ואח"כ שהשותף שלך ישבור את הראש, מה איכפת לך לריב עם השותף אח"כ אם הוא מילא עוזב.

nickey

New member
אם לא הבנת

את המצב בת"א. השוק נוראי, דירות נתפסות מיום ליום ואנשים פשוט משחקים אותה סלקטורים..

למעלה