בת השוטר- פרק 22- ליל הרצח

YossihNew

Well-known member
אז האם רונן יחשוף בפני דנה את האמת?

מה הקטע עם זיוף המטבעות?

ואיך משפחת רבינוביץ' תגיב לגבי אליהו וסיפור הפרוורים?

YossihNew

Well-known member
למה מראים שוב את הקטע מסוף הפרק שעבר? זה לא הוא, אבל מי רצח? חשבתי שבלפור, אבל אולי יפתח היה זה שפעל שם בכלל. איתי, די, יא מטומטם. סול! יא חקיין לא מוצלח מהאי!

אני מתפרק בפתיח ושואל את עצמי האם אוכל להשתחרר מבדיחות פתיח אי פעם. אני צריך להמציא שמונה בשבוע!

עכשיו השרת נחשף. סול, תקשיב לסול המקורי וסמוך על סול. אה, אנחנו בפרק לקט עכשיו? אה, לא, זאת זווית אחרת.

למה ברחת, כי ידעת שיאשימו אותך.

אבל אנחנו כבר יודעים את כל זה...

יש ביניהם ברית טיימרים.

ומה עם המטבעות? ובלפור, הכול מתחיל בבלפור. ורונן זז די טוב בלי הקביים. ולך, איתי, אתה חשוף מדי.

חילונים לא עלינו! אבל לא הבנתי. הרב אומר "בלפור", לא "מישהו" או "בלפור, המנהל של דנה". הוא אומר "בלפור" כאילו גם הרבנית יודעת מי זה, כאילו יש ביניהם קשר... תכף היא תשיר בפני אליהו... רגע, מי התחייב? מרים או יצחק? יצחק אומר שהוא התחייב אבל בהתחלה הוא היה נגד ונשמע שמרים הייתה זאת שהתחייבה.

אוף, חני. האמת שדנה השפעה רעה יותר על חני. אני מבין מה קורה כאן. דניאל מנסה להמציא לעצמו קרטיב אננס. למרות שזאת לא עלילת קרטיב אננס. הוא מנסה לצאת שרון, למרות שהוא ממש לא שרון. חמוד.

השפעה רעה. רגע, אבל אם הוא לא יוצא זה ביטול תורה! למה לא ראינו את הרב כועס ככה? זאת סצנה שהיה חשוב להראות. ברור שמישהו יסתבך פה.

להשתעל? לא יפה.

טוב, יש את שיטת לאה פרומן.

אליהו, לך תיבדק... דנה, בחייך.​

שיר m

Well-known member
בדיוק, בהתחלה זאת מרים שרצתה לעשות מצווה והרב לא רצה את דנה בסביבה.

שיר m

Well-known member
ככה משתעלים אליהו? ככה משתעלים?!

בסוף דבורי עוזרת לכולם. תצחקו כמה שתרצו.

חני |לב-ש|

האמת יצאה לאור
או חצי אמת
מאמינים לרונן, הידד!

למעלה