בת השוטר- פרק 23- מטבע אדריאנוס

YossihNew

Well-known member
אז מה יקרה בגזרת חני ודויד?

האם דבורי תגלה מה קורה?

האם רונן, איתי ודנה יבינו מהי מזימת זיוף המטבעות?

והאם אליהו יצליח לחזור להיות טוני החרדי?

YossihNew

Well-known member
איפה דנה מתחבאת? בטח מתחת לשולחן. בסוף היא באמת תתחיל להאמין בו. מעניין מה נגלה.

אני מתפרק בפתיח וחושב לעצמי "שיישחקו עצמותיו! שחיק טמיא!" כי אדריאנוס וזה עניין היסטורי. פאנץ' של היסטוריונים.

אולי ההשפעה הרעה ממך דבורי?! ואני נדרתי לשמור מרחק ממך כי את מעצבנת. שפיצר... לעזאזל. וסנדוויץ' טונה.

מרים מאוד כועסת. מאוד. איך עשו את זה פעם? בחייכם. זה לא חופשי חודשי פה. למרות שיש שמועות שהרבנית עצמה היא ניצולה ממשפחת פשע והייתה זונה של בן למשפחת פשע. וגם הרב, יש שמועות שהוא היה פעם בשוק וכולם מכירים אותו מהשוק.

אדם, תשלים פרקים. ויעזור מאחורי הקלעים.

מאוד הזוי... אבל למה דווקא אדריאנוס?

לא רוצה בהילות בכלל. שדויד יעוף מפה. דבורי, את מתנשפת בגלל דויד. לא, אומרים שאת מעצבנת לגילך. מעצבנת אחת. הלוואי שדויד יעבוד שבע שנים ו... כבר אמרתי את הבדיחה הזאת.

אאוץ', מפחיד. שני שוטרים? אחת. אחד מת. השני הוא בכלל חורג. תיזהרו ממתי אטלס, הבחור מפחיד. עוד פעם סול...

יש צליל במצלמה? נקווה. אח של אדם צריך כסף על כל זה. מיסוך. כמו שאמר אדם חכם: "הילדים נצורים והטלפונים ממוסכים".

חני, בסוף באמת תירדמי עד שדניאל ינשק אותך. בירכס? למה קוראים לו השפיץ, זה נשמע מגעיל. מסכנה חני. ככה זה עובד אצלם? אפשר להביא שמלה מליבי...

אני לא שמח לשמוע, דויד. מי יודע אם שם הרב לא עושה את כל הדברים המלוכלכים שלו... דויד, אתה לא תעשה לה קרטיב אננס.

ומה הקשר של בלפור? סול, תקשיב לסול וסמוך על סול.

אבי התפטר כי... כי. הוא ממש משקיע בזה... אליהו לא נביא. כן, כמו שאמרתי, אליהו רוצה לאמריקה. אגב, אני רק רוצה להגיד שאליהו לא נחוץ לנאמבר של אמריקה! טוני לא שר את זה וגם מריה לא שרה את זה. שרים את זה אניטה, ברנרדו ושאר הפורטו ריקנים!

חלק בך אחד וחלק בך שני. שני קווים מקבילים שלא נפגשים אף פעם... חזייה.

זאבה וקיסר. מילא למכור מטבעות, אבל אדריאנוס?! רגע, שניהם היו ב... הם אלו שהעבירו את ה... הם מהמעבירים. אבל למה אדריאנוס?! לא עדיף אגריפס?!

לא ירד.

אדם, לדבר בעברית, בן אדם. הוא דתי. זה לא אמור לעבוד. אבל... הם לא שייכים לנאמבר הזה... אליהו רוצה לאמריקה, אבא שלו באמריקה... הם לא אמורים לשיר את הנאמבר הזה! אני מעדיף את רונה לי!

כמו שאמרתי, אליהו ושחר לא אמורים לשיר את זה בכלל. אין אניטה בהצגה? אין ברנרדו? וכולם: אליהו רוצה לאמריקה, אבא שלו באמריקה, בוא ותיסע לאמריקה, למה לשיר את אמריקה?! כי זה לא הנאמבר שלהם...

תראו מי זה. מסוכן מאוד...​

שיר m

Well-known member
איתי!!! אני לא מאמינה שפקששת את זה!!! כמה זמן לוקח לך!!!

בהצלחה אליהו

חני |לב-ש|

למעלה