בת השוטר- פרק 24- קודם שידוך, אחר כך אהבה

YossihNew

Well-known member
אז איך איתי יצא מהתסבוכת?

מה סול יגלה על המטבעות?

האם הפגישה בין חני ודויד תקרה כמתוכנן?

ומה יקרה בסצנת הנשיקה?

YossihNew

Well-known member
יופי, איתי. אין בלש פרטי בסיפור הפרוורים!

אני נמס בפתיח ותוהה מתי רועי ישלים פרקים אחרי שעף על הסדרה.

השיר שלכם זה לא אמריקה! מיכל לא הבינה אותי נכון כששרתי "אליהו רוצה לאמריקה". הסצנה ההיא... תצפה בפרק הראשון. זה שם. אדם ממש מעצבן לפעמים. היא ממש מחבבת אותו. לא טכני. בכלל לא. אפשר לעשות סיפור הפרוורים על כנופיות חסידים ומתנגדים... זה יכול להיות מעניין.

ברבורה ורודה כמו הברבורות מזיגי. שפיצר... לעזאזל.

את ברנרדו. שאמור לשיר את השיר! זה לא כמו איתי ודנה. צריך טוני חדש.

זה ממש מטומטם. אבל הנה זה. לקוח אמריקאי.

ראית את עצמך, שחר?! עם מי תתנשק בדיוק, אדם? מה קורה עם כל הגברים. נפלא, שחר. לא, הוא סינדרלה החרדית, המכונית שלו הופכת לכרכרה. אוי ואבוי.

כי הצורפות של דינה לביא בתפוסה מלאה כרגע. איזה מוזר זה שליאנה משחקת כל הסדרה עם פלסטר. כן, תביא דברים לפרוץ. הכי הגיוני.

בוקר טוב, אליהו.

דבילים. כולם דבילים.

היא מחבבת חרדי. מוזר.

אז זה כבר ידוע בחנות שהם ביחד. יאללה, דניאל, עזוב את האבני לחמניות, תעבור לעוגות פרג. בטח שהוא אומר שהכול היה סתם. הוא מנסה ליצור קרטיב אננס באופן מלאכותי, הוא יודע שזאת הדרך ללב של חני, להגיד שהוא השתמש בה. זאת טקטיקה מבריקה לעקוף את דויד. איכס, גביניות.

כן, הגיוני שהיא אוהבת לרקום. היא עובדת בזה. תזכור! לנגן כמו נהר, לצייר כמו קירקי, ובגדים כמו ליבי. בעל שאיפס? מה הפשט?! לך לגדליה, לך. אם הבנת את הרמז.

יופי, אליהו.

למה שכחת?! רגע... הרב... הערכת מטבעות... אוי. אליהו, מדבר שקר תרחק! והוא ראה אותך. כן, הוא הגה ממש יומם ולילה.

הוא מנסה ליצור קרטיב אננס מלאכותי! מה יש לכם?! דבורי, למה את צועקת?! הלוואי שדויד יעבוד שבע... אני כבר שוחק את הבדיחה הזאת יותר מדי. תהיי מעצבנת כמו דבורי. בעזרת השם. רחמנא ליצלן.

יש מצב שהוא... מעמיד פנים? ולמה הוא שר סטטיק ובן אל?!

מרתק. לגמרי, חשים את הכימיה עד לפה מבני ברק. זו נהר, נהר, לא... ברור, היא נאלצה לתפור לעצמה אחרי כל הבגדים שליבי הציעה לה. אני מממש את העצה הזאת כל חיי, חני. אוף, עכשיו דויד קצת חמוד. אבל אני אוהב עוגות פרג יותר. וגם לא ממש אכפת לי מדבורי, אתם יודעים.

פורצת... תיזהרו שניכם. בסוף דנה תגמור בכלא. נשבע.

זה יהיה מפתיע.

אבל את עוברת גדרות בצורה פנומנאלית! יופי...​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
נו, הוא לא מבין בבנות בכלל, זה קצת חמוד.

רק קצת.

שיר m

Well-known member
סלח לי אדון יוסי, הגדרות החמידות שלך משובשות לאחרונה.

שיר m

Well-known member
טוב הייתי חייבת איזה פרק לפני השינה...
חני ודניאל |לב-ש|
די אני לא יכולה יותר יותר דניאל למה אתה לא אומר לה?!

אולי דבורי תלך לדבר איתו . קדימה דבורי.

שחר גילתה את הסוד...

הרב מוריס, שמת לב שהילדים שלך משקרים כל הזמן? מעניין ממי הם ירשו את זה?

מעניין סיפור ההכרות של הרב והרבנית.

קדימה ילדים, שאמירה תפגוש את יפתח לא אתכם, רוצו.

למעלה