בת השוטר- פרק 6- בסוף אמצא אותך

YossihNew

Well-known member
אז מה תהיה תוצאת המפגש המסוכן ברחובות בני ברק?

מה איתי יבין מאנשי העיר?

ולמה דויד רוצה לחמוס את חני מדניאל?!

YossihNew

Well-known member
איתי, למה אתה מתערב בסיפורם?! ודניאל, למה אתה מציע לה טונה?! היא פחות אוהבת... מה הוא רוצה לשאול? מעריכים מאוד, המון. אוי, אני צריך קרטיב. איתי מוזר קצת. ועוז מזכיר את הרבי מלובביץ'.

פתיח, אני מתפרק ואוסף את עצמי וחוזר.

הם מדברים דברים אבל אני לא מבין את המילים. צריך ייחוס? אבל השידוך נחוץ רק אצל הבת הקטנה והמעצבנת. שתצעק עליו כל היום. הוא מוצא חן בעיני הבת הקטנה הזאת. יש שמועה? וכן, היא... כלילת ה... מה? (כלילת המעלות, כמובן).

לומד דברים, אליהו. הם ביחד, אבל לא ביחד.

איתי ממציא סיפורים מוזרים. הפס! מסגיר אותה! כל הזמן! כ"א בתמוז? טוב, הם אמרו שזה לקראת החופש... ויש להם מצלמות אבטחה עדיפים על בלפור. שבאבניק עוז זהבי.

דויד, כגאון לגאון, אני מבקש ממך לעזוב לי את הקרטיב אננס וללכת לצעקנית. ואם הוא צריך חברותא, יש לנו את גדליה. והמבטא היידי גומר אותי. רגע, אתה עושה את הקרטיב אננס לאליהו? להתקרב לגבר כדי להגיע לאישה זה פחות קורה...

סמינר, י"ד... לא מבין את זה. צחוק הגורל שמור פתאום עובדת בחנות בגדים. חני רבינוביץ', מה זה?! את רוצה בחור שעובד?! איפה נשמע דבר כזה שאת לא תפרנסי אותו ותהיי פמיניסטית?! תכף תרצי לי אופה במקום את דויד. בושה, אל תהיי יותר פמיניסטית לוחמנית!

והנה דנה הורסת את כל הכיסוי שלה. בכל משפט רואים שהיא פשוט לא דתייה. וגם בהתנהגות. אין ווייז, דנה!!!!!!!!!!!!!!

לא אחים, למזלנו. אז איתי מתחיל לחבר את החוטים לאט. לא, דניאל, טיפוס זאת החברה שלך. ואולי גם רונן חיבר את החוטים...

אבל למה היא מדברת איתה כל כך הרבה כשהיא יודעת שזה מסוכן?!

לא, לא, אמרתי שאני לא רוצה שהיא תשיר את זה! סליחה, הנה קצת משהו שישפר לנו את הטעם.

תודה למשי, שחר, תלמדי לשיר נורמלי. וזה רק אני או שאדם גיי?

וזה שדנה יצאה לא חשוד בעיניך, הרב? אליהו לא בבית...

דביל קטן. שניכם.

ואת ממש! רגע, היה שם חרדי עם מסכה של קורונה! חילוני מפר הנחיות בבני ברק. הגיעו ימות המשיח. סליחה, אליהו, על הברכה לבטלה.

מדבר שקר תרחוק! כן, החילונים האלה בטלנים. מה, הרב, אתה גמזו, מודד חום?

ואחרי כל זה היא עוד תחשוב שזה לא רונן! הוא רודף אחריה אבל לא, זה לא רונן. אני חושב שלסדרה צריך לקרוא חרדים ומרדפים. היי, אל תרדפו אחרי חרדים! משטרה קלגסית. סול?! אתה אוהב להחליף איתו...

שיר m

Well-known member
מסכן אליהו... קשוח מוריס.

מסכנה דנה... השיחת טלפון היתה נוגעת ללב.

חמודה חני. וחמוד דניאל.

למעלה