בת השוטר- פרק 7- הקעקוע

YossihNew

Well-known member
אז איך דנה תיחלץ מהמצב הקשה?

האם דניאל ודויד שניהם יגיעו לבית הרב?

ומה הכיוון החדש של איתי?

YossihNew

Well-known member
הנה תמר! לא רונן אבל חשוד. היא תגיד לה שהשטח נקי ותנזוף בה על הדרך.

יוסי מתפרק מהפתיח וחוזר.

לא יהיו המון אורחים היום. יופי, הרב רבינוביץ', עכשיו תשלח אותו להדביק את כולם. לאן הוא כבר יוצא... מטיף לו מוריס. ודויד ילמד אותו בבקיאות.

יופי, דנה... ברור שיצאה. ואומרים שיפתח רע בסוף. לא נראה לי. גם שוטר, גם רמטכ"ל, גם רוצח (אבל חתיך!).

תנזפו בה בבקשה. והמשטרה ממש דבילית. הוזה כמו אלה לי? כמה צעדים אחריה. הפאה שוב זזה קצת.

דניאל, יש לך פגישה... ברור, הקעקוע.

הוא עסוק קצת.

אדם, שחר זאת לא משי קלינשטיין ולעולם לא תהיה משי!!!!!!!!!!!!! מה סרטים, ברור שהוא רוצה לפגוע בה בגלל העדות... רועי רביב קורע כשחקן קומי. דנה וג'ננה.

לפחות הוא שר... פייטן זה נחמד דווקא. תכניס אותה, טמבל. מסכנה דנה. חפץ?

שני קוני למל! הסול לא ישחרר אותך בחיים. אני מצפה שמישהו מהם יתחיל לגמגם. אומרים כי אני אינני אני... אז מי אני בכלל?

אבל מה עם הייחוד?! בלי נדר. אבל הוא לא ישבע. הרוצח חופשי אבל גם הפדופילית של ליצמן חופשיה. אז אל תיתמם.

יחזקאל ברוך איינשטיין... גל. כמובן. חבר של שון.

מה יש? שבעה? אה, קבלת קהל. מכניסים את גברת וייס ונכנס גבר.

דבורי צריכה באמת להשתיק. להחליש קול. הנה כלילת המיילעס שלנו, הקרטיב אננס המתוק והמאפה החם. דניאל צוקר! לא זוקר, הוא לא דמות מגריז!

מה כל הטעויות האלה?! קוראים לה חני, לא חנה! כלומר, חנה, כן... אבל קוראים לה חני!

ואתה למה מחופש?! כן, הוא חכם, ליאור הזה. מתוחכם.

מסכן דניאל. אוי ואבוי, אני יודע מה יקרה... אוי ואבוי, שום דבר טוב לא יצא מזה... המאבק על הקרטיב מתחיל. חני, תיזהרי מהתלמיד החוכם השני. משדכים אותך אליו... אה, יופי. למה הרבנית מפריעה כל הזמן?

ללכת לבריכות זה מתכון לפרידה מחברה ביץ' (אבל עדיף שהביץ' תהיה איאן). מצד שני זה מתכון לפרידה באופן כללי, גם מחברות בשם מאיה. הוא יפספס. אתם רוצים לעשות קרב ריקודים? לא לפני הילדים. ואדם קורע.

מתוחכם לגמרי. ונחשי.

לא נראה לי שקונים את דנה כחרדית. אני חושב שרק צרות יצאו מזה...

שיר m

Well-known member
אהבתי!
אהבתי את הכיוון שזה הלך אליו
מתחילה לחבב את אליהו
ליאנה שחקנית נהדרת

למעלה