ב וקר יום שישי לא כמו שציפינו..

הדסהש1

New member
ב וקר יום שישי לא כמו שציפינו..

האי ודאות ממש משגע..עדיין לא יודעים מה יהיה עם בית הספר לחופש.אנו בגיל בסיכון גם הורי חתניי כך שלא נוכל לעזור אם בתי הספר יסגרו..אחת מבנותי הזמינה צימר לשבוע הבא בגושרים.. עכשיו בודאי יהיו צריכים לבטל..לחו"ל אי אפשר לטוס וכעט גם לנסות לצאת לחופשה גם זה בספק..לנו זה כבר לא משנה כי אנו במיוחד בעלי צריך להיות קרוב לבית החולים תל השומר..אתמול כבר סופר שחלק גדול ממקבלי המענקים תרמו אותן לעמותות שונות שיתנו סלי מזון לנזקקים..כל אנשי האליטות הגבוהות שהעלו פוסטים על המענק שהם לא זקוקים לו.הייתי מצפה ממשפחת נתניהו שתעשה מעשה ותתרום משהו לנזקקים..אנו לא במצב שיש לנו אפשרות לתת.אני תורמת סכומים לא גדולים שאני חוסכת מהכסף הקטן שמצטבר..פעם זה מגיע לעשרות שקלים ולעיתים גם למאה ויותר.זה מטעם עמותה של דתיים ציונים שעזרו לי בזמן שבעלי היה חולה והתפללו למענו.אני לא דתיה אך בזמן קשה הכל מתקבל ברצון..ומאז אני שמה בקופה והם באות מידי חודשיים שלוש ונותנים קבלה על הסכום.כך שאני יודעת לאן הכסף הולך..נחכה בסבלנות להוראות החדשות ונמתין להפוגה כדי שנוכל שוב להפגש עם הנכדים הקטנים..הגדולים עסוקים אם 3 בצבא או 2 בבחינות בגרות...לכולם אני מאחלת בהצלחה.....

יוליקה

Member
מנהל
שמשפחת נתניהו תתרום???

אם היא פודה את דמי ההחזר עבור הבקבוקים לעצמה, את מצפה שתתרום???

tamarsharoni

New member
אני דווקא חושבת שמשפחת נתניהו כן תורמת ,

לבחור צעיר שגר בביתם והוא , מאז שחרורו מצה"ל , נמצא בחל"ת , ונראה שישאר כך עוד זמן מה , וכי למה לא בעצם , יש משרתות , יש דמי כיס מאבא מיליונר שבעצמו מקבל דמי כיס ומתנות מחברים מיליארדרים , יש טבחית +חמגשיות או הזמנת שף לפי "הצורך" שהו רצונה של "בעלת הבית" . בעצם , חוקית , אנחנו האזרחים , בעלי הבית בבלפור . ד.א. יש בישראל הרבה מאד אזרחים , שהבית בבלפור , הוא בעצם הבית היחידי שיש להם .

למעלה