ב-1 בספטמבר: גנים וכיתות א'-ב' ילמדו כרגיל; השאר יחולקו לקבוצות של 18 או ילמדו מהבית

דיברגנט חדש

Well-known member
אצלי לא מתלוננים על העניין. הבן נהנה ללמוד לבד מהבית.
- כולנו יכולים להיות בטוחים שהילדים יפסעו דרך השערים של בתי הספר ב-1 בספטמבר?
"אני מזכיר מה אומרת התוכנית: הגנים וכיתות א'-ב' לומדים כרגיל. כיתות ג'-ד' מחולקות לחצאי כיתות עד 18 תלמידים ולשם כך הכפלנו את סגל ההוראה. בכיתות ה'-ו' מתחילים ללמוד בחצאי כיתות אבל בשילוב של למידה מרחוק, ככה שלומדים לפחות יומיים בשבוע בבית הספר על מנת לשמור את המגע, ועוד שלושה ימים מרחוק. זו התוכנית. היא לא מושלמת, זה ברור, אבל בסוף זה יקרה".

כולי תקווה שהמצב יחזור לנורמה במהירות, אני לא יכולה להאמין שהעתיד הצופה לנו מעבר לפינה הוא חינוך דרך המחשב.
אסור לנו לאבד מגעים אנושיים.

דיברגנט חדש

Well-known member
כולי תקווה שהמצב יחזור לנורמה במהירות, אני לא יכולה להאמין שהעתיד הצופה לנו מעבר לפינה הוא חינוך דרך המחשב.
אסור לנו לאבד מגעים אנושיים.

ההקלות הבאות: לימודים בכיתות ה'-ו' ופתיחת מתחמי קניות פתוחים

ראש הממשלה ושר הביטחון סיכמו לקדם פתיחה של מערכת החינוך ביישובים ירוקים וצהובים החל מהשבוע הבא, ופתיחה מיידית של מתחמי קניות פתוחים. כמו כן, בדיון יצטרכו להכריע השרים גם על סגר לילי ביישובים כתומים ואפשרות לסגר כולל ביישובים אדומים. גלנט: להחזיר גם את תלמידי החטיבות. אדלשטיין: "מוקדם מדי לחזור לחינוך"​

אבח"י

Well-known member

ההקלות הבאות: לימודים בכיתות ה'-ו' ופתיחת מתחמי קניות פתוחים

ראש הממשלה ושר הביטחון סיכמו לקדם פתיחה של מערכת החינוך ביישובים ירוקים וצהובים החל מהשבוע הבא, ופתיחה מיידית של מתחמי קניות פתוחים. כמו כן, בדיון יצטרכו להכריע השרים גם על סגר לילי ביישובים כתומים ואפשרות לסגר כולל ביישובים אדומים. גלנט: להחזיר גם את תלמידי החטיבות. אדלשטיין: "מוקדם מדי לחזור לחינוך"​

פתחת את השרשור ביולי, אנחנו בנובמבר וכמו שלוש שנים עברו עלינו.
לעת עתה הלמידה מהזום ממשיכה, והיא בעייתית מאוד מאוד. אני עובד ומלמד כתת חנ"מ בבית ספר רגיל, כיתת אומ"ץ [ מה שנקרא - הזדמנות כמעט אחרונה ] וגם כיתות מב"ר חזרו ללמוד.
לא נרשמה בביה"ס שום הדבקות או תחלואה.
אנחנו מלמדים בקפסולות, התלמידים אינם רשאים להוריד את המסכה בשיעור, אינם רשאים להכנס לשיעור ללא הצהרת בריאות.
הנכדות שלי לומדות מגן טרום-חובה עד כיתה ג ועד בכלל - לא נרשמה אף תחלואה בבית הספר שלהן.
ל"א - בערים שמקפידות מאוד על כללי משרד הבריאות, אין התפרצות של המחלה, לפחות עד כמה שאני שומע בחדשות.
אני גם חושב - הגיע הזמן
שיעברו ללמוד כמו בשנות החמישים - משמרת שניה
מסכנים הילדים, התלמידים שאני מלמד בקפסולות - בוכים. ויש לי נוכחות מלאה בשיעורים [ פורמלית, אתה יודע].

GoldenEyes

Well-known member
פתחת את השרשור ביולי, אנחנו בנובמבר וכמו שלוש שנים עברו עלינו.
לעת עתה הלמידה מהזום ממשיכה, והיא בעייתית מאוד מאוד. אני עובד ומלמד כתת חנ"מ בבית ספר רגיל, כיתת אומ"ץ [ מה שנקרא - הזדמנות כמעט אחרונה ] וגם כיתות מב"ר חזרו ללמוד.
לא נרשמה בביה"ס שום הדבקות או תחלואה.
אנחנו מלמדים בקפסולות, התלמידים אינם רשאים להוריד את המסכה בשיעור, אינם רשאים להכנס לשיעור ללא הצהרת בריאות.
הנכדות שלי לומדות מגן טרום-חובה עד כיתה ג ועד בכלל - לא נרשמה אף תחלואה בבית הספר שלהן.
ל"א - בערים שמקפידות מאוד על כללי משרד הבריאות, אין התפרצות של המחלה, לפחות עד כמה שאני שומע בחדשות.
אני גם חושב - הגיע הזמן
שיעברו ללמוד כמו בשנות החמישים - משמרת שניה
מסכנים הילדים, התלמידים שאני מלמד בקפסולות - בוכים. ויש לי נוכחות מלאה בשיעורים [ פורמלית, אתה יודע].
עוד לא הבנתם את זה ?
אמרו כבר וידוע שלא נרשם מקרה תחלואה אחד בבתי הספר מאז שנפתחו אחרי הסגר שני.
הכל פוליטיקה
מה שהשר הזה רוצה , השני מתנגד
מה שהשר השני רוצה , שר אחר מתנגד
והכל במטרה אחת וברורה
להחריב את המדינה הזאת ולאשר למישהו להתחמק מהמשפט שלו

אבח"י

Well-known member
עוד לא הבנתם את זה ?
הכל פוליטיקה
והכל במטרה אחת וברורה
זה משגע אותי, באמת.
בת זוגי מלמדת בחינוך מיוחד - אפילו אחת לא היתה חולה בביה"ס, מבית הספר אלא מאיזו קרובת משפחה, כלומר היא היתה סכנה לתלמידים.
יאק

דיברגנט חדש

Well-known member
עוד לא הבנתם את זה ?
הכל פוליטיקה
והכל במטרה אחת וברורה
מה שהזוי זה שהם הולכים מכות על יומיים (ממש חשוב :rolleyes:), גנץ רוצה להחזיר את כיתות ה' ו-ו' ב-22/11 וביבי רוצה ב-24/11, את התיכון, גנץ רוצה ב-29/11 וביבי רוצה ב-1/12.

למעלה