גאוף ג'ונס עוזב...

idodo35

New member
גאוף ג'ונס עוזב...

אז בטח כבר שמעתם אבל אם לא אז הנה. גאוף ג'ונס הודיע שהוא יעזוב את GL אחרי חוברת 20 (במאי). ג'ונס כתב GL מ2004 (GL rebirth) ולמעשה המציא מחדש את הדמות (הוא הוסיף את הcorps האחרים, הוא החזיר את האל ג'ורדן ועוד מלא דברים) יחד איתו ייתחלפו גם שאר הכותבים על ספרי GL אבל בוודאי שהוא יהיה השינוי המרעיש...
אני דיי עצוב מההודעה. כמו שאתם יודעים אני מאד אוהב את GL במיוחד בגלל העבודה שהוא עשה עליו...
אני לא יודע אם אמשיך אחרי גליון 20 לקרוא את כל 4 החוברות כמו שאני עושה עכשיו (תלוי מי יחליף את הכותבים הנוכחיים) אבל אני בהחלט יתגעגע...
מה דעתכם על השינוי?

Guid

New member
אני לא קורא GL,

אבל גם אני מאלה שאוהבים את הכתיבה של ג'ף ג'ונס, ובאמת חבל לי על קוראי GL שהפסידו כותב טוב להמשך ההרצה...
נקווה שהא בתור יצליח להתעלות עליו

אבל בכל מקרה, אני לא מבין למה אנשים מכריזים שהם מתכננים להפסיק לקרוא את המשך ההרצה.
הכותב הוא דבר מאוד חשוב, אבל עדיין- אם אני רוצה לקרוא GL (או JL, נגיד), אז אני אמשיך לקרוא את זה גם כשהכותב ייתחלף...

DARKSEID

New member
אחלה

הסיפורים היו טובים וכיפים, וסינסטרו הפך לאחד הנבלים הטובים ביותר בקומיקס, אבל אף פעם לא הרגשתי איזו חיבה להאל ג'ורדן וחבל שהוא לא התמקד בדמויות יותר טובות כמו קייל ריינר וג'ון סטיוארט.
גרין לנטרן הייתה סדרה מצוינת, אבל 100+ חוברות זה מספיק.

אתה באמת קורא את כל 4 החוברות? NEW GUARDIANS וRED LANTERNS חוברות דיי בינוניות ממה שאני זוכר.

בנימה אישית ויותר חשובה: שנה שעברה היו לי 20 חוברות של DC במנוי, אחרי יוני יהיו לי רק 3 סדרות של DC במנוי :)
צפו למכירת קומיקס גדולה בסביבות מרץ

idodo35

New member
למה רק 3?

כל כך הרבה ביטלת?
לגבי new gurdians וred lanterns אני דיי אוהב את החוברות ואת הרעיון של ה7 קורפס בכל מקרה (רעיון שהועלה על ידי ג'ונס דרך הגב) כך שהחוברות האלה מספקות את ה6 צבעים שהם לא ירוק בשבילי :)

DARKSEID

New member
דיי סיימתי עם גיבורי על

חוץ מ WONDER WOMAN ׁ(אני נשאר עד סוף ההרצה של אזרלו) ו BATMAN INC. (נראה לי 12 זו החוברת האחרונה
) אני לא רואה את עצמי קורא יותר קומיקס גיבורי על. באטמן, סופרמן, גרין לנטרן וחבריהם ( זה תקף גם לגבי הדמויות של יקום מארוול), פשוט נמאסו עליי כבר ואני לא רואה את עצמי קורא את הז'אנר הזה בעתיד הקרוב.

לא אהבתי את שני הכותרים האחרים יותר בגלל האמנות מאשר הכתיבה (אד בנז וכל זה
).

למעלה