ג'אנק פוד-סוג של בילוי עם הילדים-מה לא?!

ג'אנק פוד-סוג של בילוי עם הילדים-מה לא?!../images/Emo98.gif

האם אתם נוהגים לקחת/ללכת עם הילדים למרכזי הבילוי לשם ארוחת ערב/צהריים כשלא ממש מתחשק לכן לבשל? ואם התשובה חיובית-מה המאכל האהוב על ילדיכם?

כן זה קורה מידיי פעם.........

כשאין חשק לבשל, אצלי בעיקר הבורגראנץ. הבנים לא מוותרים על הלאפה, אז הם הולכים לבדם לקניון.

tunalover

New member
אצלינו זה נדיר כי אני לא מבשלת לערב

אנחנו אוכלים ארוחת ביצה, גבינה, טונה (איך לא) וירקות. אבל אם בכל זאת בא לצאת. פיצה ובעיקר עם פטריות.

לעיתים רחוקות אנחנו עושים זאת אבל אז

זה בדרך כלל פיצה עם סלט. שזה מן סוג של כמעט ג'אנק פוד... לא לגמרי במושגים שלי. המבורגר לעיתים בחופשים.

כן זה קורה גם לנו אבל.....

משתדלת לצ'פר אותם בארוחה במקדונלדס רק בחגים שיש להם חופש ארוך ואנחנו יוצאים לבלות איתם. בחופשת סוכות האחרונה ישבנו שם, הם אוהבים צ'יפס, ונקניקייה.

מתרגשת

New member
ברור../images/Emo70.gif לפחות פעם בשבוע - שבועיים.

הולכת עם סתיו לקניון או לקניות ומקנחות בארוחה ממש לא בריאה במקדונלדס. סתיו מטורפת על צ'יפס והמבורגר או נקניקיה. האוכל האהוב על הבת שלי: משולש גבינה. מעדני חלב בעיקר מעדן וניל.

litzuf

New member
והמאכלים האהובים זה...

ארוחת ילדים בבוראנץ' עם ההפתעות

שרונית28

New member
לא תמיד

לפעמים אנחנו קובעים עם חברים בג'ימבורי בקניון אז הילדים אוכלים ארוחת ערב במקדונלדס. משתדלים כמה שפחות לאול ג'אנק ואם כבר אז מעדיפים
.

פלג מים1

New member
יאמי../images/Emo78.gif

אבא, אמא ויובל (5) כולנו חולים על פיצה. מפרגנים לעצמנו בערך אחת לחודש

dafgol

New member
משתדלת שלא....

א. כי לא הכי בריא, ואני הרי מנסה לחיות ולהיות בריאים. ב. אין אצלינו מבחר מקומות בילוי ו\או מקומות שמוכרים ג'אנק פוד (וטוב שכך). ואז צריך לנסוע לאלונים לדוגמא....כדי להנות ממקדונלדס ( בר אומר מקדולנדס) ג. אחד היתרונות שאני כרגע בבית ולא עובדת,משתדלת שתמיד יהיה אוכל מוכן, ולאור העובדה שאני משתדלת להקפיד שארוחת ערב נאכל ארבעתינו ביחד בבית. ד. הבנים אוכלים ארוחות צהריים בגנים (חוץ מיום שלישי שבר מסיים מוקדם ואז מחכה לו אוכל של אמא...טרי ובדר"כ בריא.) ה. בדיאטה כלכלית. אבל קורה לפעמים שבא לנו מקדונלדס.... פעם ב....נוסעים לאלונים ו\או גולן נוסע עם בר לקנות ואוכלים בבית סביב השולחן. ופעם היה לנו ולעדן (לולי72) טקס
שהזמנו או הכנתי פיצות לילדים ולנו....באמת מזמן לא עשינו את זה.... עכשיו עשית לי חשק ל
....שיהיה על מצפונך

יופי../images/Emo3.gifתודה רבה לך באמת?!

לעשות "מצפון" לפולניה... יאללה את מוזמנת אלינו להמבורגר על האש שאני מכינה לבד...

למעלה