גארז סייל

גארז' סייל....

כל מי שמכיר את חווית הגראז סייל הכיפית כנראה חווה אותה גם בקנדה ובUSA

גארז סייל

זה משהו נורא פשוט ולא מסובך השאלה למי יש אומץ לפתוח את הבית או המוסך למכירה בשבת.. ובעיקר בשכונה דתית....ובעיקר לתלות דפים למכירה על עמודים ברחבי המושב קיבוץ עיר-"פתוח לקהל הרחב..." אנחנו לא מבינים בתרבות הפשוטה כיפית שטרם חילחלה לישראל ואולי תניב כתבה בעוד 10 שנים על התנגדות חדשה שיש לעולם המסורתי ה"מסכן" שלא מתחשבים בו.... לכל החילונים שיש להם תרבות בשבת....שבת נחשבת היום שכל המשפחה בבית...\רוצו בהמוניכם פתחו את הבתים בשבת ותמכרו מה שרק בא לכם כי זה גאראז סייל.... זבל של אחד אוצר לאחרים..... מי יתן ותרבות זו תחלחל בישראל.... (תפילה אישית לגראז סייל).......

Boone

New member
לכל אחד יש אומץ

אבל אני חושב שאנחנו עם עצלן. למי שיש מחסן והוא יכול לפתוח אותו לקהל הרחב, אני לא רואה בעיה, זה רק לפתוח דלת. אבל מי שצריך לארגן שולחן או 2 ולרדת מספר קומות לחצר הבית, זה כבר סיפור אחר, רוב האנשים יעדיפו לדחות ולדחות ושוב לדחות את הארועה, (והלוואי ואני טועה) וכשכבר יאספו את עצמם ויחליטו שהיום זה היום, יבקשו מחירים שמעט מאוד אנשים יהיו מוכנים לשלם. אני חושב שאנשים בארץ לא מבינים מספיק את כוחו של ה"גארז סייל". עוברים דירה ולא רוצים לסחוב איתכם את רוב הדברים לבית החדש, קבלו פתרון מעולה, גארז סייל. עוברים לחו"ל, גארז סייל זה הפתרון. הילדים גדלו ואין לכם מה לעשות עם רוב הדברים שלהם? גארז סייל והבית נקי. מכל סיבה שרק נחשוב, אפשר לעשות גארז סייל, רק להקפיד על 3 דברים: 1. לסמן מה עומד למכירה ומה לא, במיוחד אם זה בתוך הבית. 2. להשאיר את החיבה וכל האהבה בצד, כי המחיר חייב להיות נמוך, מאוד נמוך (אל תשכחו, אנחנו לא חנות) 3. המון מצב-רוח טוב. וסתם כדרך אגב, השם היותר נכון זה "Yard Sale", אנחנו כמובן הפכנו את זה למשהו יותר נעים לאוזן כמו "גארז סייל".

למעלה