גבירותי ורבותי - מ ה פ ך

• פותח הנושא a17
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
כיפאק לאיגור! ../images/Emo57.gif

עידכונים מהבדיקת דם

הבטא אכן עלתה - 184.2 אמרו לי במעבדה שזה בסדר גמור ותודה לכולם על התמיכה.אחזור יותר מאוחר כי אני בעבודה....
כיפאק לאיגור!

נשמע שהוא מתפתח ממש יפה! טפו, טפו, טפו. ממש כיף לשמוע!

../images/Emo24.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo6.gif

עידכונים מהבדיקת דם

הבטא אכן עלתה - 184.2 אמרו לי במעבדה שזה בסדר גמור ותודה לכולם על התמיכה.אחזור יותר מאוחר כי אני בעבודה....

אני ממש שמחה בשבילך. מאחלת לך הריון תקין, שלם ומשעמם. טליה

גולה1

New member
מזל טוב איזה יופי כל הכבוד!!!

גבירותי ורבותי - מ ה פ ך

איגור החליט בכל זאת להשתקע ואני בהריון !!! ביום ו' (11 יום מההחזרה) עשיתי לפי דרישת הרופא בדיקת בטא ויצא 97 !!! ועכשיו אני מחכה בלב הולם לתשובה לגבי הכפלה או מה שצריך להיות (אני לא מבינה בזה כלום כי אף פעם לא הגעתי למצב של בטא חיובית ), לא עידכנתי לפני כן כי אני כותבת מהעבודה. ולמי שלא מכירה את הסיפור שלי זו החזרה של עוברון טרי יחיד ומיוחד שיובא מקייב והוחזר באסותא. ח ב ר ה - אני רוצה המון אצבעות משולבות, לא להתייאש כי כמו שאתן רואות מסתבר ש"מרידול עובדת" כמו שבן זוגי שיחיה אמר...
מזל טוב איזה יופי כל הכבוד!!!

איזה יופי../images/Emo70.gif איזו חדשות נפלאות../images/Emo140.gif

גבירותי ורבותי - מ ה פ ך

איגור החליט בכל זאת להשתקע ואני בהריון !!! ביום ו' (11 יום מההחזרה) עשיתי לפי דרישת הרופא בדיקת בטא ויצא 97 !!! ועכשיו אני מחכה בלב הולם לתשובה לגבי הכפלה או מה שצריך להיות (אני לא מבינה בזה כלום כי אף פעם לא הגעתי למצב של בטא חיובית ), לא עידכנתי לפני כן כי אני כותבת מהעבודה. ולמי שלא מכירה את הסיפור שלי זו החזרה של עוברון טרי יחיד ומיוחד שיובא מקייב והוחזר באסותא. ח ב ר ה - אני רוצה המון אצבעות משולבות, לא להתייאש כי כמו שאתן רואות מסתבר ש"מרידול עובדת" כמו שבן זוגי שיחיה אמר...
איזה יופי
איזו חדשות נפלאות

אנחנו כל כך שמחים עבוריך.
איגור, אם אני לא טועה, הוא הספתח של הפורום אז יש לו את כולנו שמחזיקים לו אצבעות ושישמשיך להתחזק
איגור, התפתחות בריאה ומוצלח שיהיה לך תתפתח ותתחזק ואל תשכח שצריכים לצאת משם רק כעבור 9 חודשים
. a17, הריון בריא, קל ובלי סיבוכים
והתכוננו ללילות לבנים וחיתולים כעבור 9 חודשים נפלאים. ועם יתחשק לך, הקפיצי לבקר פה מידי פעם לעדכן. שאלה' מה עם איגור זאת איגית
פילפלת ומלח

ציקילי

New member
הגבתי לך בהודעתך אלי../images/Emo24.gif

גבירותי ורבותי - מ ה פ ך

הגבתי לך בהודעתך אלי

ענתי27

New member
מזל טוב!!! המון הצלחה!!!

גבירותי ורבותי - מ ה פ ך

מזל טוב!!! המון הצלחה!!!
איזה כיף לשמוע סוף סוף על הצלחה כאן בפורום. נטעת בי המון תקוה, מאחלת לך היריון קל, בריא ומשעמם... ענת

a17

New member
תודה לכולכם ../images/Emo140.gif../images/Emo142.gif../images/Emo39.gif

מזל טוב!!! המון הצלחה!!!
איזה כיף לשמוע סוף סוף על הצלחה כאן בפורום. נטעת בי המון תקוה, מאחלת לך היריון קל, בריא ומשעמם... ענת
תודה לכולכם

ואני מקווה שנמשיך כולנו ככה

מצטרפת לברכות ולהתרגשות ../images/Emo24.gif

תודה לכולכם

מצטרפת לברכות ולהתרגשות

כיף לשמוע בשורות כאלה שמגיעים מהעבודה ופותחים את המחשב, כן ירבו
שאיגור יגדל ויתפח יפה שההריון יעבור בקלות ועם חיוך
תעדכני אותנו , מזל טוב ובהצלחה

ayoosh

New member
איזה יופי ../images/Emo68.gif שימשיך כך../images/Emo57.gif

תודה לכולכם

איזה יופי
שימשיך כך

כל כך כייף לשמוע, אחרי יום עבודה קשה (וכן, נטול פורום, השרת בעבודה לא תפקד...) שיוכפלו כל הפרמטרים הטובים ויוכפל האושר בחייך

tanit1

New member
../images/Emo143.gif השקדייה החלה לפרוח כאן-כן ירבו

איזה יופי
שימשיך כך

כל כך כייף לשמוע, אחרי יום עבודה קשה (וכן, נטול פורום, השרת בעבודה לא תפקד...) שיוכפלו כל הפרמטרים הטובים ויוכפל האושר בחייך
השקדייה החלה לפרוח כאן-כן ירבו

צוקה1

New member
איזה כיף לאיגור!

גבירותי ורבותי - מ ה פ ך

איזה כיף לאיגור!
מזל טוב יקירה מאחלת לך הריון תקין והמון אושר לא שזה משנה עכשיו ובכל זאת מסקרן אותי איך זה שיצא רק עובר אחד? מחזיקה לך אצבעות צוקה

a17

New member
תודה../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

איזה כיף לאיגור!
מזל טוב יקירה מאחלת לך הריון תקין והמון אושר לא שזה משנה עכשיו ובכל זאת מסקרן אותי איך זה שיצא רק עובר אחד? מחזיקה לך אצבעות צוקה
תודה

הוחזר אחד אז יצא אחד...איך? לא שאלתי למה ההפריות היו "עלובות" כאלה בנגלה ההיא...היו לי תוכניות להקפיא...את יודעת שכחתי לשאול אפילו עם עשו איקסי. מה איתך?

צוקה1

New member
היי איי צ'וק

תודה

הוחזר אחד אז יצא אחד...איך? לא שאלתי למה ההפריות היו "עלובות" כאלה בנגלה ההיא...היו לי תוכניות להקפיא...את יודעת שכחתי לשאול אפילו עם עשו איקסי. מה איתך?
היי איי צ'וק
עשיתי החזרה של תרומת ביצית בארץ לא מזמן-ולא הלך .מקוים לטוב ועוד משהו שמעתי שמי שעושה איקסי רצוי שיעשה בדיקת מי שפיר מאחלת לכולנו הצלחה- צוקה

מצב
הנושא נעול.
למעלה