גבע בביט בחיפה

Groov83

New member
גבע בביט בחיפה

כרגע אני לא ארחיב כי אני עייף אבל היה ענק! אהבתי את הגירסא של רוזמרי אייז ואת הקאור לסייקו קילר במיוחד...

gal1983

New member
../images/Emo243.gif לאאאא ספוילר!! אל תכנסו להודעה מעלי!

היה מעולה, ורק רציתי להגיד שאני לא יהיה ספוילר ומחכות לכם אחלה הפתעות בבארבי. נתדיין עליהם אחר כך.

Groov83

New member
חחחחחחחח

אני מניח שלא חשבתי על זה.... אני רגיל שהתל אביבים מקבלים הכל ראשונים

Kettercat

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אההההההההההההההההההההההההההה וגם ציפור *האמ* לחשה לי שהיה את the bird and the hill, דיייי

ורק אני... בתולת הופעות שכמותי ../images/Emo10.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

נשמע מדהים.
רוצה עוד הופעה בעיר הקודש!!! ירושלמים תמיד מקופחים!

gal1983

New member
../images/Emo3.gif אני מבקש מכולם להרגע ...

אני מבקש מכולם להרגע ....ולא להציף אותי בטלפונים. הייתה הופעה מעולה, אבל גבע לא התחיל לעוף או לעשות הפלייניג בייבי בטעות, רק הופעה מעולה עם גרסאות ועיבודים מעניינים לשירים.

! ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

עם גבע לעולם אי אפשר לדעת! בטח יש לו עוד כמה הפתעות בכיסים. אולי הוא אפילו ילמד אותנו לעוף יום אחד, אולי.

Groov83

New member
סיכמת את זה בצורה יפה

ובסוף אפילו זכיתי לקבל סיכה של הפליינג (הינט הינט). דיברתי עם הבחור שמכר את הדיסקים לכמה שניות והוא הביע אופטימיות בקשר לפליינג. אני חושב שבשביל זה רוקפור צריכים להתפרק וטרי פויזן צריכים להחליף מתופף ואז יהיה לאיסר משעמם והוא ישכנע את את גבע לעשות איחוד. לא יפה מצדם להשאיר אותנו עם טעם כל כך טוב בפה... ממש הייתי רוצה לשמוע שוב את HUNGRY MAN בהופעה או בגירסאת אולפן

למעלה