גברים-למה אתם נמשכים באישה חוץ מהדברים הבנאליים של ציצי/תחת?

Sharoman

New member
הזבל הזה כבר פורסם פה בעבר וכבר אמרתי מספר פעמים שאין לו שום ביסוס כלל מעבר לדעה נורא ספציפית של הכותבת האומללה שלו.

תותים17

New member
אתה כותב את זה מתוך תפיסה ישראלית ומערבית אף על פי שישראל היא בגודל של גרגיר חול.
תאמין לי שהדבר האחרון שהיית רוצה זה להיות ילדה באיזה כפר בפקיסטן או בהודו ולמצוא את עצמך בגיל 12 נמכר על ידי אביך לשכן החרמן ממול תמורת 2 עזים.

Sharoman

New member
אני מסכים עם כל מילה בתגובה שלך, ויחד עם זאת היא לא קשורה בשום צורה לא לתוגבה שלי ולא ל"מאמר" המדובר.
הטענה העיקרית שלי הייתה לכך שכותבת הבלוג הלכאורה מאוד מושקע, הזה, לא ביססה בכתיבתה על שום דבר מעבר לדעה האישית ולא בדיוק אובייקטיבית, שלה.
יש המון מאמרים פמניסטיים מבוססי עובדות ועבודות מחקר, שלצערי מתפספסות בגלל פיסות אשפה כמו זאת.

גברים-למה אתם נמשכים באישה חוץ מהדברים הבנאליים של ציצי/תחת?

מה מושך אתכם במראה/פיזיות של אישה חוץ מהדברים הבנאליים של ציצי/תחת?

רעמת תלתלים ,בעיקר של ג'ינג'ית

Sharoman

New member
במילה? הכל!

במשיכה ראשונית למישהי שאני לא מכיר אני יכול להימשך לשיער, פנים, גבות, מבנה גוף, שפתיים, עיניים, תחת, קול, לבוש או מראה מראה חיצוני באופן כללי.

gilflover

New member
מבט מפתה

שאומר "הייתי מנשנשת אותך עכשיו פה על השולחן" בלי לומר מילה... חיוך חוש הומור סקסיות היא הרבה יותר מציצי תחת אבל אין ספק שציצי נאה ומבטיח חשוב

פונדיצ'רי

Active member
מרשה לעצמי להפנות את השאלה כלפי נשים

מה שעושה לי את זה, זה טוב לב. לארג'יות בנשמה (לא מדברת על כסף). ג'נטלמניות. כזו שלא מודדת כל הזמן מה נתת ומה קיבלת. המראה פחות חשוב. יכולה לומר שכל גבר שאי פעם עצר ועזר לי להחליף פנצ'ר, גם אם היה נראה מכוער, היה יכול בקלות לקחת אותי אחכ גם בין השיחים.

Sharoman

New member
עד כמה שאבתי את התשובה שלך

היא שואלת נקודדית לגבי מראה חיצוני.

זה דברים דקים מאוד....

אני מוצא את עצמי נמשך לנשים שונות, למשל אישה עם ידיים יפות, אצבעות יפות, גבות ישרות, זה יכול להיות גם למשל פזילה קלה חוצה, איזו שונות, איזו מוזרות קלה בפנים שלה. זה קשור לפנים שלה, להבעה שלה, וזה יכול גם לפצות לפעמים על גוף שנראה פחות מהאידיאלי.

יתכן שאני במיעוט

ואני ממש לא מזלזל בתחת יפה או שדיים יפות, אבל שני אלו לבדם לא יכולים לעורר אצלי משיכה ממשית כלפי האישה כשהיא לא מושכת בכל יתר העניינים. משיכה זה עניין מורכב ואולי מורכב מאוד. כמו שאמרתי, לגבי לפחות זה עניינים דקים ולפעמים אני מוצא את עצמי חוקר ושואל למה זה בדיוק אני נמשך ל.. מי שזו לא תהיה. כלומר יש גם חידושים לפעמים. עיניים, צורת הבעה, הבעות, הצליל של כל הברה, נימת הקול שלה, לפעמים זה משהו כ"כ לא נחשב כמו מן שפיץ של קו השיער שמצביע אל עבר גשר האף ( יוצר מן צורת לב ע"ג המצח ). זה יכול להיות אפילו סדרת קמטים קלים בזווית העין בעת שהיא מחייכת, או תחושת רוגע שהיא מעבירה לי באופן בלתי מילולי.

kingalways

New member
אישה שבולעת

יד אחת על הראש יד שניה מאונן לה לתוך הפה את כל השפיך ... והיא בולעת בלי למצמץ

kingalways

New member
ואם מדברים על פיזי - אז מגולחות

הכי טוב נשים מושקעות מגולחות טיפ טופ בלי תירוצים , ה-כ-ל, חלק &nbsp אישה מגולחת שמוצצת ובולעת, תגידו לי אתם - מה גבר צריך יותר בחיים האלה?

שהייתי נער אפילו הויברציה של האוטובוס הייתה עושה לי זיקפה

היום ? כל אשה פחות מ 80 קילו על 170 ס"מ . זה כבר לא המראה אלא המגע , לישה של השדיים מעוררת אותי . להימשך כך סתם כמו לראות תמונה יפה של נוף יש מגוון רחב של נשים שונות שאפשר להנות מהמראה שלהן . אבל בגדול יש גברים של חזה ויש גברים של רגליים . אני של חזה אבל בזמן האחרון אני מעריך גם רגליים יפות . גם בחזה עברתי טרנספר מחזה גדול לחזה קטן ועומד , הקטנים יש יותר סיכוי שיעמדו . בקיצור בכל גיל יש תרגיל אחר . אם אני מבין את השאלה שלך אז , לכל סוג של אשה יש את הגברים שימשכו אליה . אף אשה לא תשאר ללא זיון .

dark rider AM

New member
שהייתי נער אפילו הויברציה של האוטובוס הייתה עושה לי זיקפה

היום ? כל אשה פחות מ 80 קילו על 170 ס"מ . זה כבר לא המראה אלא המגע , לישה של השדיים מעוררת אותי . להימשך כך סתם כמו לראות תמונה יפה של נוף יש מגוון רחב של נשים שונות שאפשר להנות מהמראה שלהן . אבל בגדול יש גברים של חזה ויש גברים של רגליים . אני של חזה אבל בזמן האחרון אני מעריך גם רגליים יפות . גם בחזה עברתי טרנספר מחזה גדול לחזה קטן ועומד , הקטנים יש יותר סיכוי שיעמדו . בקיצור בכל גיל יש תרגיל אחר . אם אני מבין את השאלה שלך אז , לכל סוג של אשה יש את הגברים שימשכו אליה . אף אשה לא תשאר ללא זיון .
זה בדרך כלל גברים של ציצים VS גברים של תחת. לא רגליים.

Gu987

Well-known member
נזכרתי לענות באיחור, אבל:

מכיוון שהדגשת מבנה פיזי, אז אני נאלץ לזרום עם זה, למרות שזה ממש הנושא הפחות חשוב: קו הלסת התחתונה העורף וחלק אחורי של הראש חלקים מסויימים בפנים עצם הבריח, ובכלל אזור הכתף/ צוואר גב תחתון רגליים באופן כללי (לא, אין foot fetish)

למעלה