גברים ממארס ונשים מונוס

AYELET1

New member
גברים ממארס ונשים מונוס

מדובר בהודעה ישנה שהןפיעה בפורום בנענע. היום ``עשיתי פסח`` בלינקים הישנים ומצאתי אותה. פשוט מאלף... היתה תקופה שחשבתי לעצמי, איך דווקא לי יצא בן הזוג הכי רשלן, הכי לא רואה את השיש המלוכלך במטבח, אחרי שהכין לעצמו משהו, הכי שלאמפר וכו ;-) אז כן, נכון שישנם כמה צדיקים בסדום ;-) , ונכון גם שגנראה הוא לא ה כ י גרוע ;-) , אבל בכל מקרה בינתיים שמעתי מחברותי שגם אצלן זה כך... אז לא, הקטע לא מדבר לא על הבעל שלי , וגם לא על סדר וכד`, אבל על הבדלי התפיסות ...

גלי®

New member
רגע , רגע , מה חדש בזה?!מישהו האמין

באמת לשניה אחת שגברים ונשים מבינים את הדברים באותה הצורה ?! התפיסות שלנו בנוגע לכל דבר הן שונות לגמרי... רוצים דוגמה ? מזמן הגעתי למסקנה שגם אם אני חושבת שאני מבינה את מה שבן הזוג שלי אומר לי , אני שואלת כמה פעמים למה התכוון ... לצערי , הוא יוצא מתוך נק` הנחה שהוא מבין מכיוון ששנינו דוברי עברית ... והנה הדוגמה : כשפוטרתי מעבודתי , אמרתי לבן הזוג שלי שאני זקוקה ל``גיבוי ותמיכה``! בן זוגי שיחיה , ישב לילה שלם והוריד לי הצעות עבודה מאתרי אינטרנט ... מישהי , אולי מוכנה להסביר לו שכל מה שהיה צריך לעשות היה ללטף לי את הראש ולהגיד ש``הם`` מטומטמים , כי עובדת כמוני , הם לא יימצאו ?!!!

shy-1

New member
גלי,דוגמא 10 ,אך בן זוגך במקרה זה

עדיין היה הגיוני משהו, ישנם כאלו שלצורך גיבוי היו לוקחים עוד חברה, וישנם כאלו שלצורך תמיכה,היו מביאים לך קבלן שלד. ודרך אגב,בשטיפת כלים,אני מוכן להתחרות בכל אשה, הן במהירות והן בנקיון. SHY

למעלה