גבר רווק ואישה גרוש+

אל תזכיר את הניק שלי

לא מכיר אותך ואתה לא אותי אז שחרר וחפש לך מישהו אחר להתעלק ,ראו הוזהרת יש לי קשרים בהנהלה בתפוז

בוודאי התנסתי כבר

היא מקבלת גבר נקי ללא מיטה חולה,הוא מרויח כבר מישהי מנוסה בגידול ילדים ולידה וניהול בית ,מה שהכי מעיק הוא הגרוש ברקע שאולי פגוע וכו ואז זה משפיע על כל הבית ,עדיף אלמנה מה שנקרא !

אני בקטע עם רווקות לא רוצה עוד צלע שלישית ביחסים שלי עם גרושה

ALON AA1

New member
יתרונות וחסרונות

בדרך כלל גרושה שרוצה לפתוח דף חדש מגיעה לקשר הרבה יותר בשלה ובוגרת בעיקר שמעל גיל 40 רווקה בדרך כלל מתוסבכת ואולי אפילו אנטי גברים

מעדיף

מתוסבכת ולא גרוש קנאי ברקע שמפריע לי לזוגיות ,בגלל זה עדיף אלמנה,צריך להבין רווקים שלא צולח להם הדרך בחיים,מאמין שלכל סיר יש את המכסה שלו והעיקר על מי ומה אתה נופל וגם איזו משפחה יש מאחוריה

ALON AA1

New member
נכון אבל

לפעמים הגרוש לא ברקע הוא נעלם ולא מתעניין בה והילדים. כל מקרה לגופו

נכון

בדרך כלל זה מורגש היא גם משתפת את הבן זוג,מה גם שאולי לא יהיה הכי נעים לבן זוג החדש לשמוע שהיא בגדה בבעלה ,על זה העפתי חברות בשניה

ALON AA1

New member
אז מה אתה אומר?

שגרושה תרים דגל לבן? שפנוי יתקרב רק לאלמנה? אני בטוח שגם במצבים מורכבים של גרושה עם גרוש פעיל ברקע אפשר למצוא את הדרך

כל אחד צריך לבחור נכון

אני למשל מפסיד בית קרקע ונוף מדהים בזכרון,האקסית מוכנה להתגרש עבורי ואז אזכה לנוף מדהים,לא רוצה על מצפוני פירוק בית בישראל..

כיום להחזיק ילדים לא שלך ,להכנס ברוב המקרים למיטה חולה וכו לא קל ,חבר רווק שלי הפסיד בית בבת ים שהורי הבת המאומצת שלה רצו להעניק כמתנת נישואין,היא התגרשה כי הוא היה מהמר כבד ,והוא התחתן עם רווקה בסוף ,כל אחד מה נוח לו מה שנקרא ומה שתבחר ככה יראו חייך..

ALON AA1

New member
זה מזעזע

נראה לי שהצדק איתך חבר יקר. פתחת לי כיווני מחשבה חדשים

אם היה

לי את המודעות כיום לא הייתי מבזבז חצי מיליון שח על סתם לאורך השנים בגלל רמת המחיה כאן..

אותו דבר גם בזוגיות ועם בני אדם..

ALON AA1

New member
מסכים איתך לגמרי

לי זה עלה 1.5 מיליון אבל כסף הולך כסף בא מה שחבל הוא הזמן שחלף ללא שוב

למעלה