גדל הילד חחחחח

black scar1

New member

תקולל!! ראיתי את הקישור ולא רציתי להיכנס כי לא רציתי להרוס שום דבר מפרק הפתיחה, אבל ידעתי שעל מי אני עובדת, כאילו באמת שאני לא אכנס??

אני סוגדת להם. יודעים איזה פורמט יכול להיות מנצח? האח הגדול שמורכב רק משליין, גורי, אורנה ועינב. בלי הדחות. 24 שעות על ערוץ 20. אני נשבעת שאני אראה את זה 24/7, רק שידברו. זהו.

OOOO0

New member
וואו, הם גדולים!

שימשיכו בכיוון הזה.......הירידות האישיות שלהם אחד על השני זה הכי מצחיק!

silvia17

New member
עינב גם משתפרת מעונה לעונה

חחחחחחחח, זה בול בול אמא שלי כול כול ארבע - חמש משפטים משהו על אוכל/"תזונה נכונה" (דיאטות )

OOOO0

New member
חחחחח ידעתי שהם לא ישדרו את ה"תזדיינו"

הם הקליטו את זה שוב והפעם הוא אמר "תשכבו", שמתם לב?

black scar1

New member
שמתי לב.. אבל זה מוזר

כי היה קטע אחר ששליין כן אמר משהו על מזדיינים (נראה לי בקטע של "כל ישראל אחים"- משהו עם זה שכולם מזיינים את כולם). אז מוזר שאת הקטע השני החליפו.

ראיתי באתר של רשת וחשבתי אולי שם הם כן שמים מילים גסות- אבל בפרק המלא החליפו את ה-"אורנה וגורי יזדיינו", אבל אמרו "זין" ו"מזדיינים" במקום אחר. מוזר.

black scar1

New member
מישהי כתבה לשליין בפייסבוק:

"תזדינו לא עובר רגולציה?"

והוא ענה לה: " בדף שלי אסור לכתוב את המלים "תזדיינו" ו"רגולציה" באותו משפט, לא משנה באיזה הקשר. את רוצה לסבך אותי?"...

האמת לא ממש הבנתי, אבל שיהיה...

OOOO0

New member

אני משערת שזה השילוב בין הגבוה לנמוך שלא מתקבל על הדעת....

black scar1

New member
פאק פאק פאק... נרדמתי.. התעוררתי עכשיו

מתי זה עולה לאינטרנט?

black scar1

New member
כן... תתרמו לי.. אני מסכנה

יש לאבא שלי בחדר הוט מג'יק והוא מקליט.. אבל הוא כבר ישן, ואין מצב שהייתי מחכה עד הבוקר לראות..

black scar1

New member
כן ראיתי, תודה...

אני סוגדת להם!!!

אני רוצה לעשות איתם חמישיה

היו כמה בדיחות שלא הבנתי. מה זה היה הקטע עם האח הגדול? (שמעתי משהו כללי שאיזה אתיופית פרשה משם אבל לא הכרתי את הפרטים- גלית- אנא הסבירי
)

OOOO0

New member
היא לא פרשה

רוני התנכל אליה באופן גזעני. את כל מה שהוא אמר לה עודד תאומי דיקלם
היה גם קטע כזה בתוכנית הלילה של שליין, שהוא הביא את אלכס אנסקי לדקלם את המונולוג של עידן קפון מגמר "הישרדות"
אני מניחה שזו עקיצה על הרמה של תרבות הריאליטי....

אגב, גם הקטע שהוא יורד על פסקי הלכה הוא במקור מהמשחק "פסק הלכה או לא" מתוכנית הלילה.

black scar1

New member
אה, אוקי. LOL

הקטע עם פסק ההלכה היה גדול. דווקא ידעתי את הקטע עם הכינים (כאילו לא ידעתי איזה רב אמר את זה, אבל ידעתי שזה לא מומצא).

למעלה