גואר גאם - מישהו מכיר?

skarlet

New member
גואר גאם - מישהו מכיר?../images/Emo53.gif

שלום לכולם! האם מישהו יודע היכן ניתן להשיג את הצמח גואר גאם? ניסיתי בבתי טבע ולא הבינו על מה אני מדברת. אני רוצה להשיג אותו "טהור" ולא במסגרת כדורי דיאטה למינהם. אולי מישהו ניסה להשתמש בצמח הזה ויוכל לספר לי מנסיון (או מידע ) מה השפעתו בצימצום התיאבון? שאלה נוספת: מה תפקידו של קלציום קרבונט? ושאלה אחרונה: אני לוקחת כדורי כרומיום פיקולינט, האם זה חשוב אם לוקחים אותם על קיבה ריקה, לפני או אחרי הארוחה? מהו הזמן האולטימטיבי? תודה! אשמח לקבל את תשובותיכם!

avidadon

New member
את לא מתכוונת לגם פאי צ´ה?

זה תה מרזה, ואפשר להשיג בסופר פארם נדמה לי...

עז

New member
נסיון לעזור.

ראיתי בהרבה בתי טבע בת"א גואר גאם, וגם בשוק לווינסקי. לא השתמשתי אף פעם בצמח לכן אני לא יודע מה תכונותיו, אבל גם לי מותר לשאול: למה את רוצה לדכא את התאבון? קלציום זה מינרל חשוב לשמירה על עצמות בריאות, בדרך כלל מומלץ לנשים בגיל המעבר. כרומיום פיקולינט, השאלה היא לא מתי לקחת אותו אלא למה ומאיזה חברה. אני ממליץ לך על סולגר, אותו צריך לקחת עם הארוחה, מינון מומלץ בין 200 עד 1000 מיליגרם ליום. כרומיום פיקולינט מסייע באיזון רמות סוכר, טריגליצרידים (כולסטרול), אינסולין (היפוגליקמיה). רצוי לשלב אותו עם תמצית של עלי זית וחילבה. אישית (אני מטפל הוליסטי) אני מאוד מאוד לא ממליץ לקחת דברים כאלו על דעת עצמך, אלא להתייעץ עם מישהו שיודע על ההשפעות וההשפעות לוואי של לקיחת כל אחד מהם לחוד וכולם ביחד, כיוון שאני לא גובה תשלום על טיפולים אני יכול להרשות לעצמי להמליץ לך לבוא אלי לבדיקה/טיפול, אם את מעוניינת שלחי לי הודעה לדואר האלקטרוני שלי עם הפרטים ומספר טלפון שלך. מאחל לך יום מתוק והרבה בריאות.

למעלה