גודל הציפייה כך גודל האכזבה

maya6810

New member
גודל הציפייה כך גודל האכזבה

פרק ב' את חולמת, שהפעם את תהיי סינדרלה, אך למי שלא חוותה ונכבתה, אז לימדו מניסיוני הכאוב .
לצערי לא לקחתי בחשבון את, גרושתו ובנו שמיררו את חיינו ולא נתנו לנו רגע דל.
הכואב מכל שנתתי לילד את נשימתי, הייתי אוזן קשבת כאשר קיטר על אמו וקניתי לו כל מה שהיה זקוק לו,
למרות שבעלי משלם מזונות גבוהים מאוד על ילד 1 עס"כ: 3000 ש' וזה לא רק הסתכם בזה.
היא זאת שגנבה אותו, היא זאת שבגדה והיא גם תכף התחתנה לפני שהגט התקרר.
אבל "הבגידה" של בעלי בי היא כואבת מכל, לא גיבה אותי מעולם, רק את בנו, למרות שראה מה עשיתי למענו.
ואף האשים אותי בכל אשר קרה, גם כאשר היא שלחה לו משטרה ואני הגנתי עליו בגופי.
נוצר קרע שלדעתי לא ניתן לאיחוי ואו גישור, אך חמי אינו מוכן לשמוע על גירושין, ביתי בת ה- 15+ כ"כ רצתה מסגרת משפחתית
והיא כן רוצה לעזוב ולא רוצה לעזוב, טרם החליטה והאמת שאני פוחדת לטלטל אותה שוב רגשית, למרות שגם כך
אני מרגישה שהיא מטולטלת....ואני בתוך הסבך מרגישה "כלואה" מחד ומאידך, אין לי כסף לקום וללכת ולהתחיל שוב הכל מחדש...

drorbar19

New member

אין לי מה להגיד...

בדד1

New member
הטעות הקלאסית שחוזרת על עצמה

להישאר בזוגיות רעה "בשביל הילדים"

בשביל מה?
שתוכלי לומר לה בעוד כמה שנים
"שרק בגללה נשארת שם"
וכאילו להפיל את האחריות למצב עליה?!

דף חדש4

New member
את נותנת יותר מדי

את לא חייבת כל כך הרבה לבן שלו. את לא צריכה להגן עליו בגופך מול המשטרה (למה לך את זה?) ואת לא צריכה לכעוס איתו או במקומו על גרושתו. היא לא עניינך. תקדמי את עצמך. אין לך כח לעזוב? תחשבי כמה כח זה לוקח ממך להשאר.

בדיוק כך! כגודל הציפייה כך גודל האכזבה .

ולמה?
כי לא הפקת לקחים מפרק א' והיית עסוקה בטיפוח אשליות וחלומות לגבי הזוגיות של פרק ב' אולי אפילו ברמה של ילדה המושפעת מאגדות עם .

והשיעור שהיית צריכה ללמוד הגיע וטוב שכך. מהסיפור שלך מתברר שאת צריכה לעבוד על כמה דברים כמו:
עצמאות כלכלית , לשים גבולות בין גרושתו ובנו לבינך (לא להתערב בדברים שלא שייכים אלייך) , ציפיות ריאליות , בטחון עצמי , לקיחת אחריות , עמידה על רצונות שלך ועוד.

כל עוד לא תכירי בחולשות שלך ולא תחזקי את הטעון חיזוק ולא תקחי אחריות מלאה על מעשייך ותמשיכי לתרץ לעצמך תירוצים ע"י זה שתטילי אשמה על בן זוגך ותבחרי להיות מטפלת במקום בת זוג - הרי שסיפור החיים שלך לא ישתנה ויחזור על עצמו בכל פעם מחדש ובצורה יותר כואבת ומתוחכמת עד שתחליטי להשתנות.

וזכרי את הכלל שאת יכולה לשנות רק את עצמך ולא את האחרים .

שורה תחתונה, הצעתי היא שתלכי לקורס/ סדנא או טיפול שבו תבררי למה את בוחרת להתנהג ככה ואיך תוכלי לצמוח מהמקום הנמוך ולעשות בחירות נכונות .

בהצלחה

חוכמת הבדיעבד היא הכי מעצבנת

אם היית שואלת מראש, סביר שמראש הייתי מייעץ לך לא להכנס לשם ....

בכל מקרה ואופן, אם הקרע שנוצר אינו בר גישור - אין לך ממש אופציות.
קחי את מקל הנדודים וצאי לדרך.
ובפעם הבאה - לעשות אחרת.

בהצלחה

סרט

את לא חייבת להאמין לסיפורים שאת מספרת לעצמך (למרות שאת אוהבת דרמות).
קחי את עצמך בידים ותשני את העלילה. זה אפשרי.

למעלה