גוזל סיס

• פותח הנושא khb
  • פורסם בתאריך

khb

New member
גוזל סיס

שלום אני שמחה על קיום הפורום הזה כי יש לי למי לפנות את שאלתי. לפני כשבועיים מצאנו גוזלי סיס שנפלו עם הקן שלו מעץ שכרתו את ענפיו. הם היו כנראה בני כמה ימים, ערומים מנוצות, כבר מהתחלה התפתח יותר האחד מביניהם, והשני אכן מת לאחר כשבוע. כיום הגוזל שנותר כבר העלה פלומה ונוצות, ממשיך להתפתח. הבעיה מה יהיה שיתחיל לעוף? אנחנו לא יכולים לתת לו לעוף בדירה כי 6 חתולים ישמחו לגוון את ארוחותיהם בנוכחותו. (כיום הוא בכלוב סגור בחדר האמבטיה לשם החתולים לא נכנסים.) מצד שני כדי שנוכל לשחרר אותו חייבים לתת לו להאמן בתעופה. עכשיו השאלה מישהו מכיר אנשים שעוסקים בציפורים שיוכלו לייעץ לנו לי לפנות?

netbird

New member
נראה לי

נראה לי שבגן הזואולוגי של אוניברסיטת תל אביב ישמחו לקבלו. כיוון שאת מתל אביב והמרכז, הפתרון הזה אפילו קרוב אלייך. יש שם לפחות שני אורניתולוגים - פני אליהם.

big mama 2

New member
אין לא מושג

אני יודעת שכשייש לי איזו ציפור שאין באפשרותי לטפל בה [ יש לי פינת חי ], אני מעבירה לשם...

khb

New member
האם את בודקת מה קורה עם הציפור?

אני לא יודעת מה קורה שם היום, אבל לפני שנים היה פרופסור מנהל המחלקה מפחלץ כל מה שהיה נופל לידיו. זה היה ההובי שלו. היה לו מרתף פוחלצים אדיר שהסטודנטים שלו היו צריכים ללמוד שם. אבל בשנם האחרונות אין לי מידע על מה שקורה שם. אנ י יודעת שהם תמיד לוקחים ציפורים שמביאים להם, אבל מה קורה איתן?

big mama 2

New member
בוודאי שאני עוקבת....

אם יש באפשרותם לשחרר לאחר השיקום הם עושים את זה.... ובהחלט לא הורגים בעל חי שייש לו סיכוי לחיות חיים סבירים....

למעלה