גוטה גוטה

• פותח הנושא sh12
  • פורסם בתאריך

sh12

New member
גוטה גוטה

היי מיכל קראתי (כמו תמיד) את תגובתייך ונהניתי עד מאוד. לגבי ה``גוטה..`` מה זה? האם פרושו כשמו? תרחיבי קצת יותר. כל מה שקשור בנשמה מעניין אותי עוד דבר: לגבי הגיג קודם שלך זו התפיסה הכוללת שלי בחיים ובכל זאת הזמן עוד לא עצר מלכת עבורה. פאולו קואלו אמר: ``לא משנה לכמה חלקיקים הלב ישבר- אף אחד לא יעצור את הזמן עד שתאסוף אותם`` חומר למחשבה.. ביי 8-p

מיכל לב

New member
אחלה חומר...

בהחלט מעורר לחשיבה ולעשייה... ובכל זאת צריכה לאסוף עוד חתיכה אחת קטנה,על מנת להמשיך ולזרום עם הזמן, ככה כמו שצריך, כמו אדם מאושר. בעניין ``גוטה``,אז כן הכוונה היא ל``גוטה`` ואני אפרט על כך בהודעות הקרובות,בעניין ה``נשמה``, אוהה אני יכולה לפתוח פורום מפה עד הודעה חדשה. בכל מקרה היות ובשנים האחרונות,ה``נשמה`` וכל הטרראם מסביבה היה כל עיסוקי,(וממשיך להיות,תציצי בהודעת מנהל הפורום),אז אם את מוצאת בזה עניין מן הסתם זה יעלה גם כאן. אז עד ההארה,מה את אומרת על ההמלצה של פלז`ר לאיזו חגיגה? שיהיה לך סופשבוע נהדר ומאושר.

מיכל לב

New member
אהה ועוד משהו..

שכתבתי בפורום נומרולוגיה כתשובה בנוגע להפרדה שעושים בין הרוחניות לגשמיות, אולי זה יעניין אותך אז בבקשה: עופפתי ועופפתי לי שנים מספר, ואת הגשמיות השארתי טמונה בעפר. היום אחרי הנחיתה, הבאתי לעצמי את הבשורה: שכנפיים זה טוב, וכמה שיותר עמוק יותר רחוק, אבל כאן במימד הדחוס, לשורשים ישנו אותו ייחוס. כלומר רוחניות וגשמיות הן אותה הגברת...וטמאות זו כבר אופרה אחרת. אז אהבה,אור ושפע!!! :cool:

למעלה