גולדן עם בטן כהה ומסריחה

googlika

New member
גולדן עם בטן כהה ומסריחה ../images/Emo4.gif

שלום, לגולדן שלי נוצרה בעיה של בטן מאוד כהה כמעט שחורה לחלוטין (כל האזור הפנימי סביב איבר המין) הוא כל הזמן מגרד ומלקק את האזור ובנוסף מה שהכי מדאיג אותי שנובע משם ריח מאוד משונה ,לא נעים ויחסית חזק. מה זה יכול להיות? יתכן וזו פטריה ? מה לעשות??? אני אציין כי אין לו פשפשים או קרציות והוא כלב מבוגר (בן 11) אנא עזרו לי, אני מודאגת

for no one

New member
מה הוט` שלו אומר?

הכלב נראה סובל, כדאי שרופא יראה אותו ויאבחן מה יש לו. קשה לאבחן נגעי עור דרך האינטרנט

googlika

New member
שזה היפר פיגמנטציה

הוטרינר הפך את היוצרות, הוא אמר שאזור הבטן השחיר מכיוון שהכלב מגרד שם. ולכן נוצרה "היפר פיגמנטציה" עקב הגירודים. הוא גם היה משוכנע שיש לכלב פשפשים שגרמו לו לגרד, אך בדיקה מקיפה סתרה את ההשערה הזו במקום. הבעיה שלי עם תאורית ההיפר פיגמנטציה, היא שפיגמנטים לא מסריחים. ובכל זאת הכלב מגרד שם באופן קבוע מסיבה כלשהי. אשמח להשערה נוספת.

יש עוד המון השערות

אבל אף אחת מהן לא תקדם אותך לשום מקום בלי שהכלב יבדק כמו שצריך. יכול מאד להיות שהוטרינר שלך צודק - היפרפיגמנטציה ועיבוי של העור הן תופעות שיכולות להיגרם מדלקת כרונית וגרוד יתר. אפשרויות נוספות - בעיות הורמונליות, בעיות בכלי דם, טפילים שונים, אלרגיות, ויש עוד. אם את רוצה - אפשר לפנות למומחית עור בבית החולים בבית דגן - ד"ר גילה צור. בהצלחה

למעלה