גוליה רוברטס הולכת לאמץ ילד...

ronen1981

New member
גוליה רוברטס הולכת לאמץ ילד...

מה תגידו? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1516268,FF.html לדעתי היא הפסידה מהיותה סחקנית מה אתם אומרים?

ortal_sh

New member
אתם רואים מה זה ...........

לגוליה רוברטס אין אהבה בחיים , דווקא לה, שיש לה הכל בחיים , אין לה מישהו בחיים , אתם רואים מה זה , צרות של עשירים !!! אז או שיש לך הכל ואין לך אהבה , או שיש לך אהבה אבל את לא במיוחד עשיר , מה הייתם מעדיפים??? מי לא היה חולם להיות אדם מפורסם כמו גוליה רוברט- גם יפה וגם עשירה, מסתבר שגם לה יש בעיות משלה!!! אורטל

ronen1981

New member
הבעיה שלה היא

שהפרסום שלה הוא דוכא שמונע ממנה להכיר מישהו לצורך אהבה ומשפחה. הרי היא על בטוח חוששת מאנשים חדשים בחשד שהם מעונינים בפרסום או בכסף שלה וזה מרחיק ממנה גברים פוטנציאלים שכן מתענינים בה........... לדעתי אין לה הכל ממש לא. מה שכן אני לא מסכים איתך אני כן מאמין שאפשר להסיג אהבה ועמידות כלכלית. (רק צריך לדעת את הסדר,הסדר שאני דואג לו קודם אהבה אחר כך העושר)

ליאן.

New member
אני לא יודעת על מה שניכם מדברים,

הרי בכתבה כתוב שיש לה אהבה. מה גם שבאמת כל הכבוד לה שהיא מאמצת ילדים!! היא דוגמא מצויינת!

ortal_sh

New member
ליאן, קראתי שוב את הכתבה ו.......

ציטוט: "רוברטס, 34, לא הצליחה למצוא את הגבר הנכון גם אחרי בנג´מין בראט: גם האהבה הנוכחית שלה, צלם בשם דני מודר, למרות הקשר עם רוברטס, עדיין נשוי ולא ממהר להשתחרר מהקשר" יש לה אהבה אבל זה לא זה, היא אומרת דני מודר עדיין נשוי ולא ממהר להשתחרר מהקשר , ז"א שאין לה מערכת יחסים, והיא לא מוצאת את הגבר הנכון להקים משפחה! אז זה שאין לה הכל !!! אורטל

ליאן.

New member
אני ממש לא חושבת שחסר לה משהו

אני גם לא חושבת שהיא לא מרוצה מחייה, הרי היא ידעה שהוא היה נשוי כשחיזרה אחריו והיא לא ממהרת להתחתן בעצמה כך שלדעתי היא מאושרת בחייה. אפילו שהחבר שלה עדיין נשוי, זה לא ממש מזיז לה וכנראה הוא רק עוד תחנה בחייה. לא בטוח שהיא היתה בכלל רוצה גבר ממנו, זה עלול לקשור אותה אליו לכל החיים.. חוץ מזה, מקובל שכוכבות מעדיפות לאמץ ילד במקום להכנס להריון כדי שתקופת ההריון לא תפריע לקריירה, כבר הוזכרו כמה כוכבות בכתבה ונדמה לי שגם לניקול קידמן יש שניים או שלושה ילדים מאומצים. אם יכול להיות חסר לה משהו באמת כנראה אלו רק שני דברים. הראשון הוא קשר ארוך טווח ורציני אך קריירה שכזו לא תורמת לקשר יציב. והשני זה האנונימיות.. לרחם עליה ? ממש קשה לי. זהו.

ortal_sh

New member
אוקיי,

אני מסכימה איתך שאין מה לרחם עליה, בכל אופן יש לה כל מה שרצת ושאפה להגיע אליו. אבל לכי תדעי, גם לעשירים יש צרות משלהם. אורטל

ליאן.

New member
לכולם יש צרות משלהם..

אבל אני לא חושבת שהיא היתה רוצה להתחלף עם מישהי במקומה..

למעלה