ג'ון לנון

avrix

New member
ג'ון לנון

השיר המסיים של האירוע-imagine של ג'ון לנון בהופעה, הצליח לרגש ולהוכיח שמעבר לבום בום בום טראח טראח (שזה בסדר),מוסיקה שנוגעת ומרגשת מבוצעת על ידי אנשים ששרים ומנגנים ,ויש להם להגיד משהוא על החיים.

sh53

New member
לא נשארתי עד הסוף כי כאב לי הראש

עזבתי כשהיו אסטריקס, אבל נהניתי מאוד מעופר ניסים ועזבתי בהחלט עם טעם טוב בפה

RN2

New member
תגובה

לדעתי כאב לך הראש מהסט הגרוע של עופר נסים שלא יודע לבחור טראקים בכלל ורק מיקסס בצורה גרועה ועשה לי חור בראש. מזל שASTRIX שהוא בנאדם אחד כמובן ואמן מדהים ובין הטובים שלנו הפציץ בסט טראנס פסיכדלי כמו שצריך להיות באירוע כזה במיוחד בסיום! בלי קשר..הרייב עצמו היה מאוד קצר וחשבתי שזה יימשך אל תוך הלילה וחבל.

sh53

New member
לא יכולה להפסיק לצחוק ../images/Emo6.gif

על מה שכתבת
דווקא אני נהניתי, אבל כל אחד וטעמו הוא
עדיין התגובה שלך מול העיניים ולא מפסיקה לצחוק

RN2

New member
חחחחחח

אולי תשימי תמונה שלך עם כל הצחוק המתגלגל? מסקרן לראות!

sh53

New member
אוחחחח על תדרוך על הפצעים

אני כמעט שנה אומרת לעצמי לקנות מצלמה דיגיטלית, סמכתי על אחותי שתבוא איתי למצעד עם מצלמה, היא הבריזה לי, הלכתי למצעד ואפילו תמונה אחת אין לי. מזל שיש אתכם, אחרת הייתי יושבת פה ובוכה. בעצם מזל שיש לי גם אותך, אתה לפחות מצחיק אותי

RN2

New member
יההה חבל שלא אמרת אתמול

שאין לך מצלמה ואחותך הבריזה. נשארו לי עוד 15 תמונות במצלמה הרגילה ולחבר שלי הייתה דיגיטל עם עוד 100 תמונות לצלם..היינו מלווים לך

RN2

New member
תגובה

אני חושב שממש לא התאים השיר הזה למרות שאני מעריך אותו מאוד, ממש דקה אחרי שעה של מוזיקה שנותנת בראש שמו פתאום שיר עצוב ומדכא כזה. היה הכי מתאים לשים אותו לפני שעופר נסים (הופעה מיותרת לחלוטין) עלה לבמה ולתת לכל האנשים שם בדשא להירגע קצת מהרעש לכמה דקות

sh53

New member
אתה מטעם אטריקס או משהו כזה?

כל הזמן אתה נגד עופר ניסים המלך

RN2

New member
ממש לא מטעם אסטריקס

אבל כ"כ נסחפתם עם העופר נסים הזה כדאי לכם להיפתח לאמנים אחרים ולשמוע יצירות שלהם

למעלה