גוף האדם - מערכת אקולוגית מופלאה

shyoni55

New member
גוף האדם - מערכת אקולוגית מופלאה

הייתי מעתיק את המאמר אבל אני מאמין שיש כאן בעיה של זכויות יוצרים... מנהלת מה את אומרת?

טוב שלא העתקת../images/Emo80.gif

כמו שציינת, קיימת בעייה של זכויות יוצרים. מאמר נפלא.

Levos

New member
מאמר די גרוע

גם לא מדייק בהרבה פרטים קטנים, וגם לא מדעי לחלוטין, אם כי מציג עצמו כמדעי. כמה דוגמאות: "חומרים אורגניים נמצאים רק בעולם החי והצומח, בוודאי שלא בעולם הדומם." ואיך לדעתו נוצרו החיים מלכתחילה? בכל מקרה חומרים אורגנים הם תרכובות המכילות פחמן ומימן, ויש מגוון די רחב מהם מחוץ לעולם החי. "למעשה, אין חיה בממלכת היונקים הנמצאת בסביבתה הטבעית שניזונה ממזון ללא חיים, מזון שהאנזימים הושמדו..." דבר ראשון יונקים אינם ממלכה אלא מחלקה. מהו מזון ללא חיים ומה הקשר להשמדת אנזימים? "לבני האדם ישנה מערכת עיכול עם תכונות מובהקות של אוכלי עשבים (שיניים טוחנות ומעיים ארוכים) ולא של אוכלי בשר (שיניים חותכות ומעיים קצרים)." שמעתם על אדם המסוגל לפרק תאית? לבני אדם דווקא אין מעיים ארוכים (והתוספתן מנוון) ולכן הוא לא מעכל עשבים ומעכל היטב בשר. חוץ מכל אלו המחבר מדבר על כוח חיים כלשהו המצוי במזון, אשר מזכיר יותר דת מאשר מדע. "כוח החיים קיים בגרעין החמנייה הופכה לצמח גבוה, חזק שייפתח מאות זרעים דומים, ובגרעין התפוח ליצור עץ איתן." הכוח היחיד שיש בזרעים הם חומרי מזון וגנים המקודדים את היצור. מאמר גרוע

shyoni55

New member
מאמר נוסף

הנה מאמר נוסף מאותו האתר שהבאתי קודם. מה שטוב בו זה התמקדות בנושאים ספציפיים בחדשות כמו רפואה או ביוטכנולוגיה.... אם אני אמצא משהו מעניין אני אשתדל להעלות אותו.....

למעלה