גורים לאימוץ

stkachov

New member
גורים לאימוץ

שישה גורים ואמם ננטשו אתמול ליד תחנת הסגר (מהיותר "קשות") בצפון הארץ. האמא נקשרה בחבל לגדר והגורים הונחו בקופסה לידה. נשמה טובה שעברה במקום דיווחה על כך למוקד "תנו לחיות לחיות". האמבולנס שלנו הוזעק למקום, אסף את כולם והביאם למרפאה של ד"ר שיינר ברמת-גן . בעלי הכלבה-האמא אותרו לפי השבב ובשיחה שקיימה איתם אתי אלטמן הם הודיעו לה שהחליטו להיפטר מכלבתם (בת השנה וחצי) ומגוריה "מפני שלכלבה יש סקביאס והילדים שלנו עלולים להידבק". השיחה איתם היתה קשה ובמהלכה הובהר שהמשפחה ממש לא ראויה לגידול כלבים . בדיקה רפואית של הכלבה העלתה שיש לה פטריה ברגל (לא סקביאס) והיא מקבלת עכשיו טיפול במרפאה. הגורים בריאים לחלוטין . אנחנו מחפשים כעת בתים טובים לגורים המקסימים האלה. הבנים יימסרו לאימוץ תמורת 450 ש"ח הכוללים חיסונים וסירוס, והבנות תימסרנה לאימוץ תמורת 550 ש"ח הכוללים חיסונים ועיקור. האמא היפה (דומה לקוקר ספניאל) תימסר לאימוץ לאחר החלמתה . מי שמעוניין לאמץ אחד מהם מוזמן לשלוח לי מייל. תודה רבה , ענת רפואה תנו לחיות לחיות [email protected] (27.7.07) אודה לכם אם תוכלו להפיץ את ההודעה בין חבריכם ומכריכם.

stkachov

New member
אני מניח

שמדובר בעלות הטיפול הוטרינרי בהם. אני לא מאמין שמישהו ימציא כזה סיפור רק כדי לעשות כמה שקלים. בכל אופן... הם חמודים

למעלה