גור חתולים קטן שנפל לתוך תעלת ביוב ישנה ולא היה יכול לצאת- ניצל, וזקוק לעזרתכם.

קרן_אור

New member
גור חתולים קטן שנפל לתוך תעלת ביוב ישנה ולא היה יכול לצאת- ניצל, וזקוק לעזרתכם. ../images/Emo42.gif

היום, הלכתי ברחוב לאיזשהו מקום ושמעתי יללות רמות של חתלתול. לאחר חיפושים שמתי לב שהיללות באות מתוך תעלת ביוב תת קרקעית עם פתח עליון. בעלת הבית הסמוך לתעלה ואני לא יכולנו לחלץ אותו והיינו מאוד מודאגות כי הוא גורון קטן והחום היה נוראי. שלשלנו לתוך התעלה קערת שתייה עם חבל, בתקווה שהגורון ידע איך לשתות ממנה. בסופו של דבר בא בן הזוג של הבחורה הנחמדה הזאת, פתח את הברזל שסגר את התעלה והוציא את הגורון, כולו מבוהל ורועד. שטפתי אותו (אמנם הוא גור אך הוא היה מטונף כולו), חממתי אותו, הוצאתי את כל הקרציות והפרעושים שלו ועשיתי לו טיפול. עכשיו הוא נקי לגמרי וכבר לא רעב ונצא בהשגחתם של לימור וגזר (מטובי הכלבים בארץ), אך הוא מחפש בית. אני לא יכולה, לצערי, להחזיק אותו בבית שלי ואם יש מישהו שמעוניין בגורון שעבר הרבה וזקוק לחום ואהבה או שמכיר מישהו שמעוניין לתת לו בית חם, שייצור איתי קשר, ב: [email protected]

שרון10

New member
כל הכבוד לך- אנו נתרום לך אוכל

לכבוד שרון/קרן אור כל הכבוד לך שלקחת תחת חסותך את הגור הקטן.כן ירבו כמוך!!! אנו, החנות לכלב ולחתול dogshop.co.il ננסה לעזור לך. 1. את מוזמנת לפרסם הודעה באתר שלנו 2. אנו נתרום לך אוכל לחתול, לפחות לתקופה הראשונית שלא תצטרכי להוציא כסף. בהצלחה במציאת הבית ואת מוזמנת ליצור עמנו קשר באתר www.dogshop.co.il או בטלפון 6415360-03 תבקשי את אירית.

קרן_אור

New member
תודה רבה! ../images/Emo13.gif אני אשמח אם יהיה

ניתן לעזור לבחורה שMUSMUS ציין בהודעה שלו. רציתי לשאול- האם אני אוכל לקחת את האוכל שהצעתם לי ולהעביר למישהיא מהשכונה שלי שמגדלת ה-מ-ו-ן חתולים אצלה בבית? מדובר באישה שחיה על קצבה של ביטוח לאומי ובקושי יש לה כסף להאכיל את עצמה...

musmus

New member
קרן, כדאי לספר לכולם שאת הצלת

המון המון המון חתולים.

שרון10

New member
תשובה לקרן_אור ולmusmus

קרןו-musmus, הלוואי ויכולנו לעזור לכולם ולחלק אוכל חינם לכל לקוחותינו. באמת כל הכבוד לאנשים שאוספים חתולים ומאכילים אותם, ואכן ההוצאה הכספית גדולה. אנו מבטיחים לברר עם ספקינו האם ניתן לארגן מחירים מיוחדים עבור אוספי החתולים, ובינתיים לתת הנחה משמעותית בחנותו. לפרטים נוספים אנא פנו לאתרנו www.dogshop.co.il או לטלפון 3412345-03

אתם צודקים באמת זה קשה לתת לכולם

ואם הבטחתם לקרן אז היא תזכה בהבטחתכם. בכל מקרה תדעו שכשרוצים שכולנו שונאים את יוקנובה אייאמס. ואיתם אין לכם טעם להגיע למבצעים. הם עושים ניסויים אכזריים בבעלי חיים והם חברת בת של פרוקטר אנד גמבל. שגם היא עושה ניסויים בבע"ח. לכן אם אתם רוצים להגיע להסכם מיוחד. בבקשה לא איתם.

למעלה