גזירי נייר

baroolit8

New member
גזירי נייר

אני לא בטוחה שזה הפורום המתאים לשאול בו, אבל מקווה מאד שתוכלו לעזור לי- אני רוצה להכין שרשראות ארוכות מנייר שדומות לשרשראות הארוכות של אנשים שמחוברים בידיים אבל במקום אנשים שתהיה הספרה "1" (רק יותר דקורטיבית) אבל אין לי מושג איך לעשות את זה. איך שהספרות יתחברו ומה בכלל הוראות הגזירה?? ומה צריך להיות אורך הדף כדי שהשרשרת תצא ארוכה? מקווה שתוכלו לעזור לי (אם יש תמונות להמחשה זה יהיה נהדר D: ) ואם יש לכם עוד רעיונות לקישוטים עם הספרה "1" זה יעזור גם כן. תודה רבה, בר

הבת שלך בת שנה? :)

האורך יהיה אורך הדף שתשתמשי בו, תוכלי לחבר אחכ כמה דפים אחד לשני...עם שדכן איך עושים? מקפלים כמו מניפה בעובי שמספיק לך כדי לצייר את הספרה 1 עם קונטור, 1עבה, כזה שאפשר לצבוע בפנים. נגיד בגודל של 7 סנטימטר ואז את מציירת את הספרה אחת כשהקצה של המספר למעלה מצד שמאל נוגע בסוף הקיפול של המניפה מצד שמאל בערך באמצע הרוחב (תקראי עוד פעם לאט...קשה להסביר בכתב..) ותוסיפי מלבן קטן שייצא מאמצע הקו הישר של הספרה1 מצד ימין אל סיום המניפה המניפה בצד ימין בדומה למה שעשית עם הצופציק של צד שמאל. בצורה כזו את שומרת על הניירות מוחזקים בשתי נקודות ולא מופרדים כך כשתפתחי את הקיפול תצא שרשרת ולא המון "אחדים" קחי בחשבון שהספרה תצא פעם רגיל ופעם בכתב מראה... ובכל מקרה:אני מאמינה שתוכלי למצוא שרשרת מוכנה של הספרה 1 בחנות הילולה אני מצרפת את הקישור לחנות - כדאי לך להתקשר אליהם בהצלחה יעל

למעלה