גיוס חברים

cobico

New member
גיוס חברים

גורלך וחייך עוברים להם דרך נקודות צומת שבהם החיים שלך משתנים ללא היכר. הרגע בו אתה אוחז בתעודת הזהות הראשונה שלך, הרגע בו אתה מחזיק לראשונה את רישיון הנהיגה, הרגע בו אתה מתקבל לעבודה הראשונה שלך, הרגע בו אתה מסיים לימודים. הרגע בו אתה אוחז בילדך בפעם הראשונה אין סוף נקודות צומת המשנים לך את מהלך החיים. חלקם ייחודיות ואישיות וחלקם מאפיינות אותנו כעם וכקולקטיב, לעיתים הצומת משמח ולעיתים כואב ועצוב. כאדם עם לקות, נוספות לחיים שלך מספר לא מבוטל של נקודות צומת ייחודיות, שונות ואחרות.

לחיות עם לקות פיזית פרושו שתאלץ לעבור אי אלו נקודות צומת בדרך, לעיתים אתה רוצה שהזמן יעצור מלכת ולעיתים אתה כמהה שיחלוף ביעף.
חלפו בחיי מספר לא מבוטל של נקודות שכאלה.

כשהרכבתי את התותבת הראשונה שלי וצעדתי את צעדי הראשון הבנתי שמסלול חיי השתנה ללא הכר. כשמנעו ממני, בפעם הראשונה בחיי החלפת תותבת בנימוקים של היעדר משאבים כספיים הבנתי שזה הרגע לצאת למאבק ראשון ומאז אני שם.

התובענה שהפתרון האישי שלי, זה שהביא לי מזור מיידי, לא משקיט ולא משכיח את הצורך הפתרון שורשי, עקרוני, יסודי ומהותי, כזה שיביא לשינוי ללא היכר של נקודות צומת זנוחה ואפלה, בה אתה חש מושפל, מנותק ומעוכב בחייך הובילה אותי לשינוי חשיבה.

הבחירה בהתעלות על הרצון לומר לעצמך- נקודת הצומת הכואבת הזו מאחורי – הסתדרתי, הכול נפתר ולא אכפת לי מכלום – קשה, ההכרה ששינוי מחויב בנקודה בעייתית, ויש בך את הרצון והאמונה שאפשר ושניתן לעשות שינוי - מובילה אותך לפעילות.

אם גם את/ה חש כמוני – מחובר, חדור תקווה ומלא בשאיפה להביא לשינויים בנקודות צומת בעייתיות - מקומך במאבק לצד חברי הנאבקים ולצידי.

כעת שההערכות לקראת סבב המאבק הבאה מתחילה - אנחנו מחפשים אותך ומבקשים ממך לפנות ולממש את אותה תחושה – בחבירה לפעילות שלנו.

[email protected] או 2114211 077 או 2119211 054 - מה שנוח.

למעלה