"גילוי נאות"

Arthur Dent

New member
"גילוי נאות"

רציתי לומר שגם אני לא מתפרנס מיעוץ אישי אבל אז נמחק השרשור הזה. יש פה הרבה אנשים שלא מתפרנסים מהפורום, וצריך לתת להם להביע תמיכה בפורום ובדובי
אז מה עם מיכל ודובי ועמנואל וכל השאר שמתפרנסים מששרותי יעוץ של התפתחות אישית? זה לא סיבה להשמיץ אותם! אולי הם תורמים לפורום יותר מכולנו אולי הם רק צריכים לשים הודעה קטנה "גילוי נאות: מוכר שירותי יעוץ של התפתחות אישית ולכן הוא לא אובייקטיבי" כמו שיש חוק בבנקים
, ואצל רופאים, ואצל אנשים שמייעצמים בפורומים אבל מוכרים את מה שהם ממליצים עליו". זה רק בעיה עם אתיקה אבל זה לא רע
אז אני מבקש בבקשה מיכל מי שמשתתף בפורום לכתוב את עצמו כאן, כדי שנידע מי מתפרנס מיזה ומי לא וזה לא יהיה נתון למתקפות
וניחושים

Arthur Dent

New member
חוץ מיזה לא צריך להיות תוקפן

זה פוגע בכולנו פה בפורום ובטוח שעיט עינברי לא מרוצה
שמחקו לה את ההודעה בגלל מישהו אחר

אני מנחשת שכתבת בציניות....

זה מגוחך כל השרשור הזה
פרנסתו של אדם אינה תלויה בפורום כזה או אחר (ואם כן, זאת בעייה) אנשים לא כותבים בשביל שיגיעו אליהם. ושוב, אם כן - הם בבעיה. אני משערת שכל ההודעות האלו הן פשוט בדיחה, וכל מי שכתב בנושא, לא באמת מוטרד ממשהו.

ובאופן אישי

אני לא אדבר בשם אחרים... הכתיבה שלי כאן לא נובעת מאינטרסים כלכלים ולא קשורה לזה בכלל, אפילו לא בעקיפין. פשוט אין קשר. מגיעים אלי אנשים ממקורות אחרים (אתר, חברים, אינטרנט, מנועי חיפוש וכדומה), ולא דרך הפורום הזה. אז אם יש מישהו שהיה מודאג (נו באמת..), את/ה יכולים להירגע
נ.ב. כל מה שכתבתי לא סותר את זה, שזה בסדר, לגיטימי, מקובל, ולגמרי לגמרי בסדר, שאנשים יגיעו אל אנשים אחרים דרך הודעות בפורומים. פשוט לא נראה לי שבאמת מישהו מוטרד מזה, אלא סתם מתבדחים פה על הקטע הזה, או נדבקים לזה, מסיבה נעלמת כלשהי.

wolfbrother27

New member
וחוץ מזה

מה כל כך רע בזה ? האם כל ההדרכות וההרצאות והטיפולים הם לא כדי להעצים ולעזור לסביבה ? האם אנו לא מטפלים ? האם אנו באמת עושים זאת במטרה להרוויח או במטרה לעזור ? כאשר אדם מתפרנס בכבוד ותוך כדי כך הוא עוזר למישהו להרגיש טוב, מה בעצם רע בכך ? האם אנו כלוחמים צריכים לשמור את כל הידע והכישורים והיכולות שלנו לעצמנו בקנאות ? לא לחלוק עם הסביבה את אשר אנו רואים ? מצטער מאוד, אבל זה בדיוק הפורום לעשות את כל זה ועוד, זה בדיוק הפורום לחלוק, ולשתף, ולהעצים זה את זה וזה את זו. וזה מה שיהיה כאן מי שיש לו בעיה לא חייב לקחת חלק בפורום הזה, יש יותר ממספיק פורומים אחרים. דובי

אשכר

New member
אני לא מתפרנס ממודעות אישית.

ואני חושב שעיט ענברי גם לא, אבל היא אמרה שהיא לא כותבת בפורום

Arthur Dent

New member
קדימה חברה, לא להתבייש

בועז- Seeker68, מורה למעברים קסומים. כל השאר - תוסיפו את עצמכם לרשימה כאן כדי שיהיה לנו בסיס תמיכה יציב ונעים בפורום
.

למעלה