גירושים++אלימות

iskagirl1

New member
גירושים++אלימות

שלום רב, אני כותבת כאן בשם אימי שמתכוונת להתחיל תהליכי גירושים. אבי כרגע נמצא בצו הרחקה מהבית לחודשים בעקבות אלימות כלפי אמי. חשוב לציין שזה כבר לא מקרה ראשון,ובמשטרה כבר יש רישום קודם על כך. יש בבעלותם בית, רכב,רכוש וכמובן חובות בבנק. כרגע לא ברור עד כמה אבי ישתף פעולה בהליך הגירושין.מה שבטוח זה שהוא מתכוון לחזור הביתה בתום החודשיים ולא מתכוון לוותר על הבית. אני פונה אליכם בכדי לקבל עצה והכוונה ,איך עליה לפעול? אשמח לקבל את כל מידע האפשרי בעניין זכויותיה של האישה וכמובן גם על ההגנה מפני אלימות. תודה מראש, מלי

מעושן

New member
למה שיוותר על הבית?

הוא לא עבד? לא שילם עליו במיטב כספו? . לגבי הגנה מפני אלימות שהמשטרה מבצעת אם אני הייתי במצב כזה לא הייתי נשאר בבית, קודם מחליף כתובת ואח"כ דואג למכירת הבית. . אני לא מומחה לנושא

שלום מלי

על אמך לפנות בדחיפות גם לייעוץ משפטי וגם לייעוץ וטיפול במרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה. כתבי לי בבקשה למייל [email protected] את כתובת המגורים של אמך ואוכל להפנות אותך בהתאם (במייל אנא צייני שזוהי פניה דרך הפורום). כמו כן, ניתן להוריד חוברת המפרטית את זכויות האישה בגירושין באתר ויצו וכן אוכל לשלוח לכן עותק בדואר לכתובת שתצייני.

לא ברור למה הוא צריך לוותר על זכויותיו

ובכל מקרה מומלץ להתחיל לנהל מו"מ הוגן וראוי ל"פירוק החבילה" למרות התמונה האלימה שאת מציירת. ממליצה לאמא שלך לפנות לעו"ד ששיצג אותה מול אבא שלך ויעזור לה להתנהל מולו אם במסגרת של מו"מ או במסגרת של הגשת תביעות מתאימות לבית המשפט המוסמך. בהצלחה

למעלה