גלגולים??

איריסי11

New member
גלגולים??

הי, בתי בת 2.11 אמרה לי אמא אני ממש רוצה להתחתן, אני צריכה לנסוע לצפת להדליק מדורה לאהוב שלי. נסענו איתה לצפת, בבוקר כשסיפרנו לה שזה הטיול היא ביקשה להתלבש בחצאית לבנה, חולצה לבנה ולהיות עם שיער פזור... והיא הוליכה אותנו בשבילים והראתה לנו את המדורה, ששם היה מונח פתק לשנה טובה וכששאלנו אם היא רוצה להדליק את המדורה אמרה שלא היא זו שצריכה להדליקה אלא יונתן, שאלנו אם היא רוצה לקרא לו אך היא אמרה שלא. אח"כ ביקשה להמשיך והובילה אותנו לבית מקסים בנוי אבן ולפני שירדנו אליו במדרגות היא רמאה בואו תראו את המזרקה הגדולה. האמת אנחנו לא ראינו מזרקה אך היא עמדה על כך שהמזרקה קיימת ואמרנו לה שכן היא צודקת והמזרקה מאוד יפה. לפתע יצא איש מהבית שאלנו אם זה בית פרטי והוא ענה שכן ואף ציין את שם המשפחה, אך לא שאל על מעשינו בחצר ביתו ואנחנו לא פירטנו. בתי מצאה קובית משחקר מעץ עם ציורים יפים וביקשה לקחת אותה, התרתי לה ואז היא אמרה, טוב, זהו עכשיו אני רוצה לחזור לבית שלנו (וציינה את שם היישוב בו אנו גרים). ולאחר כמה דקות אמרה לי כי היא לא מעוניינת יותר בקוביה וזרקה אותה. מאז היא לא מדברת יותר על צפת ומבחינתה כשאנו שואלים מה עשינו שם היא מספרת שטיילנו וקנינו מחזיקי מפתחות, מה שנכון. בדקנו בגן אם היא שמעה סיפורים על חתונות, מדורות, ל"ג בעומר, משהו שקשור אך הגננת ציינה שהם עדיין קטנים וחג העצמאות עוד לא הסתיים אז היא לא מתחילה עם ל"ג בעומר.. מה אתם אומרים???

מגי 336

New member
איריסי

כל הכבוד לכם על שזרמתם עם הילדה והאמנתם... אני יכולה להאמין לכך שנשאר משהו בלתי סגור מגלגול קודם שלה וכעת לאחר שעשתה מה שהיתה צריכה לעשות אז נסגר המעגל והיא יכולה להמשיך בחייה אלו מבלי להשאיר את הזכרון פתוח. זכרונות לא סגורים מגלגולים קודמים עלולים להפריע למהלך תקין של החיים...

../images/Emo24.gifיוווווו אני מצומררת כל כך

רגע... צריכה להתאושש... זה באמת נראה כמו סגירת מעגל מגלגול קודם. מזכיר לי מאוד את הסיפורים של גלגולי נשמות של הדרוזים. איזה יופי שזרמתם איתה
אני סקרנית לדעת, האם הפתק פשוט היה שם? האם בעבר היא רצתה להתקשט למטרה מסויימת? האם הבחנת אצלה בעוד דברים שמזכירים חיבור עם עולמות אחרים? האם אתם נותנים בבית במה לרוחניות?

איריסי11

New member
זה באמת סיפור מדהים...

כן, אנחנו בהחלט נותנים במה לרוחניות בבית. אני במקצועי מטפלת ברפלקסולוגיה. בכלי איש מחשבים אבל מחובר... לא הבחנתי בעוד דברים, אבל אולי היו ולא כל כך חזקים שלא הבחנתי... אני מקווה שבכל פעם שזה יקרה תינתן לי ההזדמנות לתת לה את החוויה הנכונה. הפתק פשוט היה שם, המדורה כולה גחלים ופחם, והפתק לבן, נקי לא מקומט ובו ברכה לשנה טובה לא למישהו ספציפי. עכשיו אני נזכרת שתמיד! כשאנו בגן המשחקים והיא על הנדנדה היא אומרת לי אמא, מה זה הצהוב הזה שם ואני לא רואה דבר!!! אז אני מנסה לבקש שתסביר לי יותר טוב מה היא רואה אך היא לא מצליחה ואח"כ היא מפסיקה לשאול... מה עוד יש לך לומר על כך?? איריס

רותי 11

New member
איריס - זה בדיוק הגיל שעולים להם

הזכרונות או יותר נכון הם באים לידי ביטוי בדיבור. הכוונה לזכרונות מתקופות חיים אחרות שלהם ולדעתי כל מה שהיא אמרה זה פשוט היה זכרון נשמתי. מבחינתה כאשר היא עשתה את אותו טיול היא גם סגרה את אותו זכרון

angelitush1

New member
איזה מקסים...../images/Emo140.gif

ממש מרגש...פשוט זוכרת את הגלגול הקודם.. ממש מפליא ומענג. הבן שלי לאחרונה מתנהג מוזר..גם הוא בגיל הזה... הוא חובש כיפה...ומבקש ללכת לבית הכנסת...ולוקח סידור ו"מתפלל". ממש מוזר... אין בסביבתו מישהו חובש כיפה..וכולייי..גם במשפחתון הגננת מתפלאת מהעניין..

mbar30

New member
יו ממש מרגש, לא ניסית לשאול

את הבעלים אם באמת היתה שם מזרקה? נראה לי הכי טבעי לשאול... טו שהיא סגרה את הגלגלול

שחרטל13

New member
איריסי....

זה שהילדה משתפת אותך זה מאוד לא מובן מאליו. ומראה על כך שהיא סומכת עליך ובוטחת בך. יישר כח. הסיפור צמרר אותי לגמרי! מקסים!!

למעלה