גלגולי נשמות

חני1110

New member
גלגולי נשמות

לאחרונה רבים שואלים אותי על גילגולי נשמות.
תלמידים מספרים לי על מפגשים עם אנשים שמשאירים בהם חותם. אלו לרוב מפגשים שמעוררים בהם איזו תהייה או שאלה פנימית

אישה אחת סיפרה לי, שהלכה על שפת החוף ורץ לעברה ילד שאינה מכירה, ניגש אליה ושאל "תקפצי איתי מעל הגלים כמו שהבטחת לי שניפגש שוב?"
אותה אישה נשארה המומה בפה פעור.

תלמידה סיפרה לי על מפגש שלאחרונה היה לה עם אדם חדש שהרגישה שכבר מכירים שנים, המפגש גרם לה להרהר רבות למה יש לה הרגשה עמוקה שכזו.

לאחרונה נתקלתי באתר מעניין בחו"ל שאיתר תמונות ישנות של אנשים שנראים דומים מאוד לסלבריטאים בחו"ל והעלה את ההשערה האם אלו הדמויות הישנות, אלו הגילגולים הקודמים של אותם סלבריטאים.
קשה לומר אם אלו באמת היו הגילגולים הקודמים שלהם או פרי הדימיון שלנו (אני משער שכבר נתקלתם באנשים דומים – גם בכאלו שחיים), אבל המסר הוא עדיין זהה, מתוך תמונות אלו שהם באות לעורר בנו.

האם כל אדם שאנחנו פוגשים ומכירים כבר פגשנו מגילגול קודם?
האם יש סיבה למה אנחנו פוגשים אותם שוב?
איך זה קשור למסע הנשמות?
למי שאינו בקיא במסע הנשמות, אזכיר, שכל נשמה שבאה לעולם, החליטה לה מראש מהם השיעורים והחוויות שהיא מבקשת לעבור לעצמה, ואנו עוברים זאת במהלך חיינו.

אדם שלא מימש את צו נשמתו, הייעוד שלו, השיעורים שהיה צריך ללמוד, יחזור ויוולד מחדש כדי להשלים את מה שלא הושלם עד שיסיים הכל.
בחלק זה, ישנם גם מפגשים בין נשמות שנקבעו מראש שקבעו להיפגש מחדש ולהשלים יחד את השיעור המשותף. שקבעו לעצמן מעין פגישת מחזור. המפגש הזה הוא לרוב עוצמתי מרגש מאוד שהמודעות אליו יכולה להקפיץ מדרגה.

אז, איך תזהו אדם שפגשתם בגילגול קודם?
- הרגשת דה ז'ה וו עם הפגישה של אותו אדם
- תחושת היכרות עמוקה
- חיבור טבעי עמוק במפגש הראשון
- תחושה אמפטית גדולה ורצון לטפל בו - למשל תחושת אמהות, אבהות לאותו אדם
- רצון עז לעזור לאותו אדם ללא היכרות מעמיקה
- לאחר פגישה ארעית תחושה חזקה וצורך להיפגש שוב
- בתוך השיחה מתקיימת תחושה שהיא ממשיכה ממקום שהפסיק

זהיתי, מה הלאה?
כאשר אתם מודעים ומאשרים לעצמכם כי האדם שפגשתם הוא מפגש חוזר מגילגול קודם, עצם המודעות מעוררות מחדש את היכולת להשלים את השיעור תיקון.
תשאול רוחני קצר יכול לוודא מהו הקשר הגילגולי ומהו השיעור שעליכם להשלים יחד.

למה הכוונה להשלים שיעור / תיקון?
בחור בא אלי לתהליך של שיחזור גילגולים, הוא היום מטפל הוליסטי.
בתהליך הוא גילה שבאחד הגילגולים שלו הוא היה מכשף,
שסר מדרך האור וניסה לשלוט באנשים באמצעות כישוף שחור, וכך פגע בסביבתו ובאנשים שבא במגע איתם.

הבחור הבין, שחלק מהאנשים שפגע בהם, הוא פוגש היום בגילגול הנוכחי שלו, והם באים אליו כמטופלים שלו.
אותם אנשים שבאים אליו, הנשמות שלהם מבקשות לדעת האם הוא עדיין עוסק בחושך או באור.
התיקון שלו הוא לפגוש אותם ולתת בהם חוויה מאירה וחוויה של אור.
חלקית הוא עושה כך הרי הוא המטפל ההוליסטי שלהם והוא מנסה לעזור להם,
יחד עם זאת היה עליו להשלים תהליך נוסף והוא "ליישר את ההדורים" עם הנשמות שלהם,
וכאשר הוא בא איתם במגע לפנות אל הנשמות שלהם ולבקש מהן סליחה, וליידע אותם, שהוא תיקן את עברו וחזר לדרך הישר.
התוצאה שהתקבלה, תהליכי הריפוי שעברו המטופלים שלו היו מהירים יותר, וכולם כולל הבחור חוו סיפוק וחוויה מאירה יותר

כך גם במפגשים שלכם,
כאשר אתם פוגשים אדם שזיהיתם שאתם מכירים מגילגול קודם, כדאי לבדוק (רצוי להיעזר במנחה), מה הייתם באותו גילגול? מה הייתה ההיכרות שלכם? והאם ישנו צורך בתיקון
שהרי אם לו המפגש לא היה קורה.

האפקט של טיפול נגיעה והתייחסות למפגשים שכאלו פותחות צוהר ממש כמו אפקט הפרפר.
אנשים רבים מדווחים שכאשר טיפלו במפגשים "תקועים" בגילגולים שלא הסתיימו נפתחו להם פתחים חדשים
בחיים דווקא מכיוונים שלא בהכרח ציפו להם.
למשל בסיפור של המטפל ההוליסטי נפתח לו שפע כלכלי והתחילו לזרום אליו מטופלים נוספים
, במפגש תקשור נמצא כי "הועברה השמועה" וחששות של נשמות שרצו
להגיע אליו לטיפול וסירבו להגיע מהחשש שעדיין עוסק במאגיה מגילגולו הוקדם, מנעה מהם לבוא ומעכשיו הדרך סלולה.

שם הכותב: צחי אליאס

יופי של הסבר

תודה יקירתי

למעלה