גלי המקסימה - שאלות נוספות לי אלייך.

זהבית 41

New member
גלי המקסימה - שאלות נוספות לי אלייך.

קודם כל אני מודה לך על תשובתך המהירה ועל המחמאות. בעניין עזיבת הקיבוץ, זה לא פרקטי משום שאם אעזוב אאבד את כל זכויותי ואצא בחוסר כל. לא התייחסת לשאלתי בעניין אהבה האם זה משום שאין לך שום מסר אליי? דבר נוסף אחר לחלוטין, הבת שלי רז 28/07/88, בעלת שיער מאוד דליל דק וקצר שאינו אורך והמוזר הוא שלפני כ-6 שנים היתה לה צמיחה מהירה מאוד והשיער שלה הגיע עד הגב התחתון והיה פשוט מקסים, וזו התקופה היחידה בחייה שהשיער צמח ונראה בריא, עוד מאז שנולדה לאורך כל שנות הילדות השיער תמיד היה קצר ולא היה צורך לגזור אותו. עוד יותר מוזר שכבר שנים היא אינה מסתפרת והשיער נשאר קצר (עד סוף העורף). רציתי לדעת האם את יכולה לדעת מהי הבעיה אצלה, האם ניתן לטפל בבעיה באיזושהי דרך? זהו נושא שמאוד ותמיד הטריד אותה וגם אותי, וזהו גם מצב מאוד מוזר ויוצא דופן. תודה לך גלי על תשובותייך ועל התייחסותך לשאלותיי/בעיותיי.

תשובה

לגבי אהבה- אענה לך עכשיו, אולי לא שמתי לב ששאלת: חודשים 11/09 שינוי בזוגיות. תכירי דרך האינטנרט. אל תפשטי רק על פי מראה ..אלא עפ"י תוכן .בהצלחה לגבי בעיות אי צמחית שיער או נשירת שיער התחלת לטפל רק השבןע, אני מודה שאין לי בזה מניסיון, אבל אנימוכנה לנסות ללא הבטחות. הטיפול נעשה ע "י צוות החוצנים עימו אני עובדת. הבת שלך הינה רגישה, פגיעה ושופטת כל אירוע ומקרה לפי האגו. זה לא רצוי ..קשה לי לקבל או לראות סיבה נוספת כעת. אבל מוכנה לנסות ל'הצמיח ' לה שיער בעזרת חוצנים. יום טוב. לפרטים שלחי מייל גלי. מדיום

למעלה