גלי הפורום השני שלך אצלי גם לא ניפתח כך שאשאל

pratit

New member
גלי הפורום השני שלך אצלי גם לא ניפתח כך שאשאל

בס"ד שאלתי האם הגננת של בני מסוגלת להזיק לו? האם אם הוא ישאר בגנה שנה נוספת היא תשנה גם יחסה אלי? האם היא אישה שניתן לסמוך עליה ועל מילתה? מה את מציעה בנידון .ליח אמרת שהיא אישה טובה שפשוט דואגת לבני ,אני עדין לא הצלחתי לתהות על קנקנה אולי את תוכלי לעזור לי עם בכך ? ואיך את קולטת היחס בגן זה לילחדים ולבני שלי במיוחד ? איך תיראה שנה הבאה אם נישאר בגן זה ?תודה יקרה מקרב לב הייתי חייבת חידוד לשאלה זו כי נכון שענית לי תשובה בתקשור עם רובד הנשמה אבל היה לי מאד חשוב לחדד נקוודה זו.שולחת לך שוב את פרטי הגן ובני בתודה פרטית

הפורום השני באתר הבית- נמצא בתיקון- אגב...

הנה תשובה לשאלתך: ראית את יותר מדי מכניסה פחדים וחשבות שליליות לגבי "טיפול נאות בבן שלך" רצוי להפסיק ...תביני כמה נזק את עצמך עושה כי: מחשבות יוצרות מציאות ....תאמיני שהיא טובה וככה יהיה... שהרי יחס אישי זה דבר נורא אישי ודינאמי .היא לא חייבת להיות נחמדה וטובה כל השנה..אנשים לעיתים עצבנים , לעיתים חסרי מצב רוח. איני מקבלצת שהיא עושה נזק.. הבן שלך הינו שונה מרוב היחסים וזה בסדר. תביני את הקושי שהיא צריכה התמודד ובנוסף לתת יחס אישי לכל שאר הילדים בגן. ממליצה לך להירגע. זה לא בריא גם עבורך וגם עבור בנך. את עושה את המקסימום אל תנסי להיות מושלמת.

למעלה