גל חייק פורש???

גם אני לא ממש התלהבתי ממנו...

שר לא רע אבל לא משהו מיוחד....
הוא עבר אחרי אלמוג נכון?...

הוא לא היה בתוכנית הראשונה

מי שעבר אחרי אלמוג זה הרוקיסט אביתר שהוריד את החולצה באודישן שלו

GM1988

Well-known member
נזכרתי באודישן שלו עכשיו.. הוא שר דווקא טוב.

אומנם פחות התחברתי ספציפית לגרסה המזרחית לשיר "מישהו הולך תמיד איתי" של עופרה חזה, אבל הרגיש לי שהוא הביא את הביצוע הזה מהלב ולכן טוב שעבר.

לא יודע אם הוא יחסר לי בתכנית, אבל שיהיה לו בהצלחה.

בקצב כזה יצטרכו לעשות שוב אודישנים.

הנה יש להם עכשיו 43 במקום 45. שזה לא מסתדר במספר של 3 תוכניות 15 מתמודדים בכל תוכנית. כבר בתוכנית הבאה יצטרכו לבחור 5 מתוך 14 מתמודדים, וכנ"ל גם בתוכנית שאחריה.
פייר לא מבינה את האנשים שבאים לאודישן, שורפים יום עבודה. מחכים שעות עד שיגיע תורם ופורשים....
נגיד ללהקה "משהו הייטס" היה הגיון לפרישה. אחרי הכל די רצו להפריד בינהם באודישן, אבל הגל חייק הזה לא ברור. אם מלכתחילה לא התלהבת על הקונספט, אז למה חתמת, ולמה הגעת לאודישן?
ואם זה היה בגלל חשיפה. יופי אז אני מכירה את השם שלך, בטח שלא אלך להופעות אחרי שיר אחד ששמעתי אותך שר.

GM1988

Well-known member
באמת מוזר לגביו.

אני בספק שבגלל שמכירים עכשיו את השם (ועוד שבוע ישכחו גם) אנשים ינהרו להופעות שלו.

danlevin1

New member
להמשך התיאוריה שלך

ישראל היום -
"תודה שבאת. ריקי מרטין כן, "הכוכב הבא" כבר לא: כלנית מירון, שעברה את מבחן המסך של "הכוכב הבא" לאחר ששיתפה שבעבר ברזומה המקצועי שלה עבודה כזמרת הליווי של ריקי מרטין, החליטה ששלב ה"שופטים מקרוב" הוא טו מאצ' עבורה והחליטה לפרוש מהתוכנית. הכי ליווין לה וידה לוקה"
עוד אחת שפורשת וזה גם מסתדר עם זה שאמרו 45 מתמודדים נשארו למרות שהיו לפחות 48 עד גל הפרישות

א ב י ב ן

New member
בואו ונחלק זאת ל-2 מישורים...

1. ארץ ישראל היא ארץ קטנה, ובכל זאת, מצליחים לאסוף כאן בכל הזדמנות עשרות זמרים
שרובם טובים. זה התחיל ב"כוכב נולד". זה המשיך בז'ה וויס והלאה לאקס פקטור. והנה, זה
המשיך לבי"ס למוסיקה (לילדים מוכשרים בטירוף) וכעת ל"הכוכב הבא". ומרוב שיש שפע תכניות,
אנו גם מוצאים שופטת שהייתה גם מנטורית ומנטור נוסף שהוא בקושי חזן מסוג ג' (הפוך).
אז נסו לחשוב, לכמה זמרים יכול להיות כאן עתיד מזהיר? יש גבול, לא?

2. גם בתחרות, קשה לזמרים. אם בשל החוזה ה"סודי" שכובל מאד, ואם בשל הציפיות
וההתמודדות המתמדת. כל אלה, לא תמיד עושים טוב למתמודד. לפתע הוא חש, שלא יוכל
לעמוד במטלה, או שהוא מתחיל לחשוש מיריב. קורה שגם פחד קהל משתלט עליו, וזה הלוא
דבר בלתי צפוי. ו... וקורה שהגעגועים לשגרה, לאחר שהות ממושכת ב"מחנה האימונים"
הורג את היכולת להמשיך במטלה. כל אחד ונקודת השבר שלו.

אז הנה סיבות (ולא כל הסיבות) שגורמות למתמודד לפרוש. ומה לגבי ה"שירה מהלב עם זיופים"
לעומת שירה מדוייקת ומכאנית? כן. יש קטע כזה. עברו הזמנים שרק הטכניקה קובעת, וזה נכון,
הן לגבי זמרים והן לגבי נגנים מוכשרים. הציפיות עולות ועמן הדרישות. לא פשוט.

danlevin1

New member
ולמרות הודעת הפרישה שלו

הוא בפרומו של התוכנית למחר - אטדגי נלחם עליו ומוקי לא מעביר

למעלה