גם אני צריך פתרון לחלום

elimazoz

New member
גם אני צריך פתרון לחלום

חבר טוב שלי חלם חלום שקשור אליי ודוקא את חלום זה לא הצלחתי להבין מי שיכול מוזמן לעזור ובכן החלום כזה: אני קניתי שרשרת זהב למישהי ולאחר הקניה התחרטתי וניסיתי למכור אותה אבל ללא הצלחה ואז מישהו מהבסיס שבו אני משרת (הוא היה עולה חדש מרוסיה אם זה משנה משהו) תיווך ביני לבין מישהו שמכרתי לו את השרשרת לבסוף ואז (וזה החלק הכי מוזר) שוטרים אסרו אותי על מרמה או גנבה בגלל אותה שרשרת דרך אגב המחיר שמחרתי אותה בחלום הינו 100 ש``ח. מה החלום הזה אמור להגיד? ולמה הוא חלם את החלום הזה עלייי? מחכה לתשובה שלכם אלי

לא ברור.....

לא הבנתי, מי אתה בחלום ומי הוא? אתה קנית שרשרת או מי שחלם? האם גם אתה חייל, ומה הקשר שלך לשרשרת?

elimazoz

New member
רואה בכוכבים יקר

החלום כולו מסופר עלי הענין עם חבר שלי הוא פשוט שהוא זה שחלם את החלום הוא היה מעין ``צופה`` על המתרחש. כן אני הוא זה שקנה את השרשרת אני הוא החייל (גם במציאות) תודה על שיתוף הפעולה מצידך ואודה לך מאוד באם תוכל לסייע לי בפתירת החלום אלי

עסקים מפוקפקים....

החלום מרמז על עסקים מפוקפקים. כנראה שחברך מרגיש שיש לך נטיות להסתבך..... חלומות פז, רואה בכוכבים.

ועוד משהו.....

אולי אתה לא יודע, אבל כל מי שמנסה לפתור בפורום זה חלום עושה זאת ברצינות....כך שאני לא ממש מבין למה אתה מנסה לרמוז כשאתה כותב ``התייחסות רצינית``....... אני מאוד מקווה שאתה לא הולך בדרכי ידידנו ``הכריש``....... חלומות פז, רואה בכוכבים.

elimazoz

New member
רואה בכוכבים חמוד

אני לא יודע למה אבל אתה תופס אותי במילה נכון כתבתי ``התייחסות רצינית`` אבל אין ולא היתה שום כוונה לפגוע במישהו! אחרי הכל אני די חדש בפורום הזה ובבקשה תן לי זמן להתאקלם לא צריך לשפוט אותי על כל ביטוי שאוציא אם תקרא את התיחסותי לחלומות אחרים תבין שזה ממש פוגע ההשואה שעשית ביני לבין אותו כריש שכלל לא מנסה להבין חלומות אלא רק להתחיל עם בחורות. כמנהל הפורום אתה צריך לדעת שלא נכון לשפוט אנשים סתם כך מקווה שבעתיד נוכל לעזור אחד לשני וזאת ללא ניתוחים מיותרים של ביטוי זה או אחר שנאמר בברכת אושר ושמחת חיים אלי :)

אלימזוז...

מצטער עם שפטתי לחומרה. קיבלתי את דברייך ואשמח לראות אותך כשותף פעיל בפורום. חלומות פז, רואה בכוכבים.

elimazoz

New member
עסקים מפוקפקים???

האם אתה בטוח שמדובר בעסקים מפוקפקים או שיתכן וחלום זה הינו משל וכל הסיפור הוא בעצם הדמיה של דברים אחרים? פעם שמעתי שכשחולמים על תכשיט הכוונה היא לבחורה האם יש אמת בדבר? האם גם אתה שמעת פעם על זה? בברכת אושר ושמחת חיים אלי

חפצים וסמלים....

מה שחשוב להבין, זה מה השרשרת מסמלת עבור חברך. לכל אחד מאגר סמלים משלו, ושום דבר לא ממש קבוע בסימליות, כזו או אחרת, של חפצים. חלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה