גם לי יש דעה על העלייה של מחירי הדלק

מצב
הנושא נעול.
קשה להשאר אדיש כשקוראים גיבוב של שטויות שכזה
שנאמר בכזה בטחון.. דברייך מנותקים מהמציאות או שאת פשוט צרת אופקים להחריד.

down under

New member
אני משקרת?
איך אתה מדבר, אתה לא מתבייש? בן כמה אתה? אתה מתנהג כמו אינפנטיל
אחרי שקראתי תגובותיהם של עוד חמישה
גולשים שהינם מאושיות (בלי צחוק ובלי ציניות) הפורום הזה אני באופן חד משמעי יכול לאמר לך שאת או טפשה או שקרנית. בחרי את הנכון ו/או מחקי את המיותר.

efectהפרפר

New member
גולשים שהינם מאושיות (בלי צחוק ובלי ציניות) הפורום הזה אני באופן חד משמעי יכול לאמר לך שאת או טפשה או שקרנית. בחרי את הנכון ו/או מחקי את המיותר.
אני בוחרת בפשרות שלישית
אתם לא יודעים על מה אתם מדברים - זה שיש כאן נהגים ונוסעים לא אומר שאתם מבינים בתכנון ערים. התח"צ בישראל לא יעיל בעליל.

mister K

New member
אני בוחרת בפשרות שלישית
אתם לא יודעים על מה אתם מדברים - זה שיש כאן נהגים ונוסעים לא אומר שאתם מבינים בתכנון ערים. התח"צ בישראל לא יעיל בעליל.
את מתחמקת וסוטה מהנושא.
קובי התכוון למשנתך על הפעלת התח"צ בשבת. וגם איך יכול להיות שכווווווווווולנו לא מבינים כלום ורק את שצצת כאן פתאום משום מקום מבינה יותר טוב מכולם?

efectהפרפר

New member
את מתחמקת וסוטה מהנושא.
קובי התכוון למשנתך על הפעלת התח"צ בשבת. וגם איך יכול להיות שכווווווווווולנו לא מבינים כלום ורק את שצצת כאן פתאום משום מקום מבינה יותר טוב מכולם?
לא אסרתי על הפעלת התח"צ בשבת
אבל מערכת שלא עובדת כמו שצריך ביום - יום, אתה לא יכול לצפות שהיא תפעל כראוי בשבת. נכה שלא יכול לעלות על הרכבת או על האוטובוס ביום יום לא יכול לעלות עליהם בשבת והוא זה שמוגבל בהתניידות שלו ולא יכול ללכת או לרכב על אופניים לא מותאמות. כנ"ל לגבי הורים לתינוקות. מעבר לכך, אתה מודע שיש עולם שלם גם מעבר לפורום? להתמקד ביום אחד, באותם 25 שעות, היא טעות. מערכת שלא עובדת כראוי בשגרה לא תעבוד גם ביום חג/שבת דווקא כי יש בעיה יסודית בתשתית

mister K

New member
אבל מערכת שלא עובדת כמו שצריך ביום - יום, אתה לא יכול לצפות שהיא תפעל כראוי בשבת. נכה שלא יכול לעלות על הרכבת או על האוטובוס ביום יום לא יכול לעלות עליהם בשבת והוא זה שמוגבל בהתניידות שלו ולא יכול ללכת או לרכב על אופניים לא מותאמות. כנ"ל לגבי הורים לתינוקות. מעבר לכך, אתה מודע שיש עולם שלם גם מעבר לפורום? להתמקד ביום אחד, באותם 25 שעות, היא טעות. מערכת שלא עובדת כראוי בשגרה לא תעבוד גם ביום חג/שבת דווקא כי יש בעיה יסודית בתשתית
אז נסגור את המדינה בשבת...
רק משום שהנכים לא יכולים לעלות לאוטובוס או לרכבת (שגם זה לא נכון אבל לא משנה). למה שלא נסגור את התחבורה הציבורית גם בימי חול? הרי הנכים לא יכולים לעלות לאוטובוס אז למה שיהיו אוטובוסים בכלל?! את ממשיכה לגבב שטויות במיץ עגבניות...

amit1270

New member
אז נסגור את המדינה בשבת...
רק משום שהנכים לא יכולים לעלות לאוטובוס או לרכבת (שגם זה לא נכון אבל לא משנה). למה שלא נסגור את התחבורה הציבורית גם בימי חול? הרי הנכים לא יכולים לעלות לאוטובוס אז למה שיהיו אוטובוסים בכלל?! את ממשיכה לגבב שטויות במיץ עגבניות...
לסגור את המדינה בשבת? רעיון לא רע...

cwen

New member
בואי נתפשר על זה שהיא תפעל בשבת
אחר כך נראה איך לשפר אותה, איך זה? ודווקא נכים היום יכולים לעלות לאוטובוסים החדשים, לפחות בתחבורה העירונית. וגם ברכבת כבר יש פתרונות. ותשמעי משהו, הדרך לשפר את המצב היא *להרחיב* את התחבורה הציבורית. כן, בדיוק ככה.

amit1270

New member
קובי, כתבת דברים לא ראויים.

מותר לכל אחד להביע כאן דעה ולא משנה אם חמישה, עשרה או מאה גולשים, בכירים ככל שיהיו, יאמרו אחרת. זה לא מצדיק כינויים כמו טיפש/ה או שקרנ/ית. זה לא מוסיף דבר לטיעוניך. תתייחס לדברים ולא לדוברים.

down under

New member
קובי, כתבת דברים לא ראויים.

מותר לכל אחד להביע כאן דעה ולא משנה אם חמישה, עשרה או מאה גולשים, בכירים ככל שיהיו, יאמרו אחרת. זה לא מצדיק כינויים כמו טיפש/ה או שקרנ/ית. זה לא מוסיף דבר לטיעוניך. תתייחס לדברים ולא לדוברים.
היא טענה שהיא בדקה וראתה במו
עיניה שאין נוסעים בתח"ץ בשבת. נתחיל מזה שזה שקר. חד משמעי. מוניות השירות מפוצצות (במו עיני אני ראיתי, עשרות פעמים[!!], את מוניות קווי 5,16,51,66 בת"א מלאות נוסעים בששי בלילה ובשבתות בצהריים). בחיפה לפי דברי רתם (ואני סומך עליו בעיניים עצומות בנושא) יש מאות רבות של משתמשים באוטובוסי השבת. אז על איזה בדיקה היא מדברת? ועובדה שגם רתם, גם דניאל בוכמן, גם וילהלם, גם יורוניצן וגם אנדי (מסוף כרמלית) טענו שהיא מקשקשת שטויות.

The Guardian17

New member
עיניה שאין נוסעים בתח"ץ בשבת. נתחיל מזה שזה שקר. חד משמעי. מוניות השירות מפוצצות (במו עיני אני ראיתי, עשרות פעמים[!!], את מוניות קווי 5,16,51,66 בת"א מלאות נוסעים בששי בלילה ובשבתות בצהריים). בחיפה לפי דברי רתם (ואני סומך עליו בעיניים עצומות בנושא) יש מאות רבות של משתמשים באוטובוסי השבת. אז על איזה בדיקה היא מדברת? ועובדה שגם רתם, גם דניאל בוכמן, גם וילהלם, גם יורוניצן וגם אנדי (מסוף כרמלית) טענו שהיא מקשקשת שטויות.
ראה תגובתי בתחתית השרשור

scooby5

Member
קווי הלילה בחיפה נוסעים לעתים גם עם נוסעים
בעמידה בסופי השבוע. קווי השבת (בבוקר) גם כן מסיעים לא מעט אנשים.

amit1270

New member
זה לא משנה. התייחסת לדוברת ולא לדברים
בלי קשר לתוכן, מה שכתבת לא ראוי, והתלבטתי אם למחוק. בסוף החטתי להבהיר את הנקודה כאן. אתה יכול לכתוב לה "זה שקר", אבל לא לכנות אותה "שקרנית". אתה יכול לכתוב לה "טיעונייך טיפשיים" אבל לא "טיפשה". הבנת?

amit1270

New member
בלי קשר לתוכן, מה שכתבת לא ראוי, והתלבטתי אם למחוק. בסוף החטתי להבהיר את הנקודה כאן. אתה יכול לכתוב לה "זה שקר", אבל לא לכנות אותה "שקרנית". אתה יכול לכתוב לה "טיעונייך טיפשיים" אבל לא "טיפשה". הבנת?
*החטתי=החלטתי

down under

New member
הבנתי את כוונתך, אבל אינני מסכים עמה
(העמה הוא גם עם טענתך וגם עם הגברת המכובדת דמתקראת אפקט הפרפר). הכיצד צריך לקרוא לאדם שמפיץ שקרים? לא שקרן? הכיצד יש לכנות אדם שמדבר דברים מאוד מטופשים, לא מטופשים אלא מאוד מטופשים? האין הוא טיפש? אבל למען שלום בית אני אגיד שבסדר, לא אריב איתך על זה ולא אמשיך לכנות אותה בכינויים ש"הביאו לך את הסעיף".

amit1270

New member
הבנתי את כוונתך, אבל אינני מסכים עמה
(העמה הוא גם עם טענתך וגם עם הגברת המכובדת דמתקראת אפקט הפרפר). הכיצד צריך לקרוא לאדם שמפיץ שקרים? לא שקרן? הכיצד יש לכנות אדם שמדבר דברים מאוד מטופשים, לא מטופשים אלא מאוד מטופשים? האין הוא טיפש? אבל למען שלום בית אני אגיד שבסדר, לא אריב איתך על זה ולא אמשיך לכנות אותה בכינויים ש"הביאו לך את הסעיף".
אין מקום לכינויי גנאי בפורום.
אפשר להציג טיעון בלי לרדת לניתוחי אישיות של בן שיחך, גם אם זה מה שאתה חושב עליו. ולשאלתך: לא כל מי שכותב דברים לא נכונים הוא שקרן, ולא כל מי שכותב דברים טיפשיים הוא טיפש. ברגע שאתה מכנה אותם בשמות אלה, אתה רק מוריד את ערך הטיעון שלך.

euronitzan

New member
תח"צ בשבת ממש לא ישבור עסקה
אני לא קונה את השטות הזו - ביום יום אנשים לא משתמשים בתח"צ אז בסופ"ש? בסופש יש למשל תח"צ מפ"ת לת"א דרך בני ברק - מוניות שרות, אין הרבה נוסעים. אני לא קונה את זה. קראת בכלל את הרשומה? הבעיה היא הרבה יותר בסיסית מאשר זמני הניסיעה בלילות ובסופ"ש - אין תשתית, יש בעיה עם עגלת תינוקות ונכים, זמני הגעה, שבילי אופניים ושבילים להולכי רגל, הרשויות לא מוכנות לפתח את התח"צ על חשבון הרכב הפרטי!!!
כמה בולשיט
מוניות הסיוט בקווי 66 ו51 בכלל לא מתקרבות לעמידה בביקושים של יום שבת מפ"ת ור"ג לת"א.

מצב
הנושא נעול.
למעלה