גם לי יש הצעה..

elkana

New member
גם לי יש הצעה..

בואו נדבר קצת על אנשים ונשים שמאוד מחזיקים מעצמם כל כל מחזיקים שמתי שמישהו מעיז להתנגד להם להביע דעה אחרת הם פתאום שוכחים את כל המילים הגבוהות שלהם את הנימוסים ובקיצור-כל מה שעושה אותם בני אדם ומתחילים לקלל ולהשמיץ משום מה הם נורא נשמכים לכל מיני קללות טעם וריח (מה פרויד היה אומר על זה?) בקיצר אנשים-במקום להגיב כמו ילדים קטנים קחו שניה תחשבו תשקלו לא יודע מה איתכם-אבל אני מסוגל לעמוד בביקורת אם היא מועברת כמו שצריך מי שלא יכול לעמוד בביקורת - שלא יביע את דעתו!

השונמית

New member
אשקול זאת בחיוב.

לא הבעת דעה, התגרית לשם התגרות בלבד כמו שהכנת אותנו (``יאללה ב-ל-א-ג-ן``), ולכן הרשתי לעצמי להשתלח בך, הרי לא היה לי דבר אחר לענות לך, אם היית מביע את דעתך בעניין כלשהו, הייתי יכולה להיות עניינית. כבר ביקרו אותי ואת דעותיי אבל לא במילים מסריחות כמו שאתה השתמשת בהם. אני מבינה את זה ששמת לך למטרה לפגוע במנהלת הפורום בכבודה ובעצמה ובכך להבעיר את כל הפורום, ולכן, מתוקף תפקידי ומחובתי עניתי לך בלשונך הזהב. לעניין פרויד והסברו להבנות שניתן להבין מעולם האסוציאציות שהשתמשתי בו, ובכן, לדעתי הוא צודק מאוד, רק שלהזכירך השתמשתי במושגי ריח שונים משום שאתה השתמשת בהם, אז מה באמת יאמר פרויד על בחירתך זו? אז בפעם הבאה באמת תחשוב תשקול ורק אז תכתוב ביקורת. אם היא תהיה עניינית- גם התשובה תהיה עניינית, לא תהיה כזו- התגובה תהיה בהתאם, כמו שנוכחת לדעת. וסתם כדי שתראה שאני יכולה גם להחמיא לאנשים שמבקרים אותי, אז הנה לך: כל הכבוד על כך שהצלחת להוסיף קצת תגובות (וחיוך לפניי) לעמוד הפורום, זאת בשל כך שהעמדת אותי בפני אתגר מעניין(אם כי מסריח), שכמנהלת הפורום, מחובתי היה לעמוד בו. יישר-כח!

למעלה