גם לי יש שאלה

catנוע

New member
גם לי יש שאלה

איך אתן מלבישות את הילדים בלילה? בזמן האחרון נהיה נורא קר, ואני לא יודעת איך להלביש אותה? שתי שכבות? שכבה אחת עבה? חולצה קצרה ומעליה ארוכה? אתן מחממות חדרים בלילה?

דש1דש

New member
אצלנו

הגדולה עם פיג'מה חמה - אבל היא נשארת עם השמיכה (פליז X4 אצלה - כי היא אוהבת את שתי השמיכות ולא יכולה להחליט מי היום ומי לא
) הקטנה - עם שתי שכבות ושמיכת פליז X2 (בעצם גם אותה כבר לפעמים עם X4 - כי הגדולה דואגת לה
)

Tin Tinn

New member
ואני עברתי לשכבה עבה

אחרי שנתקענו בלי פיג'מה אצל אחותי ולקחתי פיג'מה עבה של אחיינית שלי עבור הגוזלית וראה פלא - בכלל לא היה לה חם עם זה... והיא עם הפוך - פעם שלה, פעם שלי, פעם שניהם...

אורora

New member
אצלנו

הגדולה עם פיזמה חמה וגופיה מתחת. יש לה שמיכת פוך אבל היא בדך כלל זורקת מהר מאוד. החדר מחומם אבל מאוד בעדינות. התינוקי עם בגד גוף ומעליו אוברול חם. שמיכה צמר כפולה כזו מאוד עבה ורכה ( הייתי מתה על כזאת בעצמי ) חימום עדין בחדר ( אני מתבשלת כי הוא בחדר שלי )

מישהי כבר עם תנור בלילה? ../images/Emo4.gif

אני נורא מתלבטת כל הזמן כי מצד אחד הוא לבוש בינוני מבחינת חום (פלנל שכבה אחת), מצד שני הוא עם פוך, מצד שלישי הוא תמיד מוצא את הגומחה הצידית הפתלתלה והמוזרה ביותר שדרכה אפשר להשתחל החוצה מהשמיכה ולהעיף אותה.

יסמין@

New member
וב-2 שכבות הכוונה

א) גופייה חמה או חולצת T מבד עבה ב) פיג'מה מבד עבה ואם ממש קר, אפשר להוסיף פשוט עוד חולצה מתחת או מעל לפיג'מה.

דש1דש

New member
כל עוד לא ../images/Emo41.gifממש../images/Emo41.gif קר

באמת עדיף להלביש חם (כולל גרביים שטובות ללילה - לא לוחצות ומאוד מחממות!) ולא לחמם - (הכוונה לא לתינוקות רכים - כמובן) האויר הקריר בסך הכל טוב להם - כל עוד לא קר להם... אם הם מוכנים להתכסות (אצלנו זה הגיע פתאום השנה - עד עכשיו הגדולה ממש סרבה להתכסות....) בכלל מעולה!

גם זה בעייתי כי לא תמיד הוא מצליח

להעיף את השמיכה, וככה (וכבר היו דברים מעולם) יש חשש שיתעורר מיוזע. אוף, קשה.

gezers

New member
אני אני אני..

מפעילה רדיאטור מהערב המאוחר ועד שמתעוררים, עומד במסדרון בין חדרי השינה.

אופירה10

New member
בדרך כלל

שכבה אחת של פיג'מה חמה. בלילות יותר קרים עוד גופיית חורף מתחת. הגדולה מכורבלת בפוך שלה לאורך כל הלילה, אבל הקטנה לא אוהבת שמיכות וזורקת את השמיכה מעליה, כך שלפחות פעמיים בלילה (במידה והיא לא עברה אלי באמצע הלילה) אני עושה גיחה לחדרן לבדוק מצב כיסוי שמיכות... לפני מספר לילות הדלקתי לראשונה רדיאטור בחדר של הבנות שכן החוק שלי הוא שכשהטמפרטורה יורדת מתחת לעשר מעלות בלילה - מדליקים חימום. באותו לילה נצפתה טמפרטורה של 9 מעלות... קרררררר

באיזורינו מאאאאאד קר בלילות

הפרח לא אוהבת להתכסות, מלבישה לה גופיית טריקו עבה, רגליות טריקו, גרביים (לא לוחצים) ובגד גוף מפלנל. החדר מחומם קלות ע'י רדיאטור חשמלי

נוRית

New member
אצלנו זה מורכב...

הקטנה אצלי בחדר, לבושה בשתי שכבות ומכוסה בשמיכה עבה. הרדיאטור עובד (אצלנו ממש ממש קרררר). אני ב"פיג'מה" דקה ושמיכת מעבר. הגדולה בחדר שלה, שאני עדין לא מחממת (מהסיבה ה"פשוטה" שטרם קניתי רדיאטור נוסף - יבוצע בשבוע הבא
). היא מכוסה בשמיכה עבה, לובשת פיג'מה בשכבה אחת. באמצע הלילה היא עוברת אלי (ולכן אני לא מלבישה לה עוד שכבה - היא תתבשל לי..
) נראה מה יהיה בהמשך, מבחינת הקור....

דש1דש

New member
תגידו - אתן לא חוששות

שיגעו ברדיאטור? הגדולה יודעת להזהר, הקטנה - שכבר לא ישנה במיטה מוגנת יכולה להגיע אליו בלילה בנדודים שלה (אם כי לרוב הם לכיון החדר שלי) קצת חוששת מזה - אבל המזגן הוא גם זללן וגם מייבש מאוד.... יש כבר לילות בהחלט קרים ועוד לא החלטתי איך אחמם כשאחמם אצלנו....

נוRית

New member
אצלי לא

הגדולה יודעת להזהר ממנו הקטנה עדין קטנה מדי
הרדיאטור בחדר שלי נמצא רחוק ממסלול הנדודים הלילי, וגם זה שיהיה בחדר שלה לא יהיה במסלול.

בימים הראשונים

שהדלקתי את הרדיאטור כיוונתי אותו לטמפרטורה נמוכה (יחסית) והרשתי לפרח להתקרב לרדיאטור, לחקור אותו, ולגעת בו והיא גילתה לבד שלא נעים לה לגעת בו כי הוא ההההאם !!! (חם) עכשיו, היא מצביעה על הרדיאטור ואומרת לעצמה "חם" ולא מתקרבת אליו, כשאני מתקרבת לרדיאטור היא מזהירה אותי

אפרופו רדיאטור - איך אפשר להתשמש

בו ללא מכשיר אדים? אתן/הילדים לא קמות/ים בבוקר עם גרון ועיניים מיובשים?

אופירה10

New member
באחד הרדיאטורים שלי

ישנו מתקן מיוחד למים שאני דואגת למלא, וזה כנראה פותר את בעיית היובש. על שני האחרים אני מעדיפה לשים קנקן מים ולא להפעיל מכשיר אדים כי הוא לא שקט לחלוטין והרעש מפריע לי. בינתיים לא מספיק קר כדי להפעיל את שלושתם, כך שרק הראשון עם המתקן מופעל - בחדר הילדים.

למעלה