גם לכן מגיע לדעת...

שושי @:-)

New member
גם לכן מגיע לדעת...

שבוע שעבר . . . . אחרי 7 שנות המתנה נוספים אחרי 7 שנות המתנה שיו מאוד קשים . . . . התקשרה העובדת סוציאלית לבשר מחכה לכם תינוק. תינוק בן חודשיים עגלגל ומתוק. תינוק לבנבן עם ריח שיש רק לתינוקים. אז כבר שבוע שאנחנו ארבע על ארבע מאוד מרוגשים עייפים ושמחים ומרגישים סוף סוף שלמים.

וואו! מאוד מתרגשת בשבילכם ../images/Emo24.gif

ברכות מקיר לקיר ומזל טוב

eti22

New member
וואוו שושי!

איזה יופי של הודעה!!!!!! מזל טוב על כניסתו של גילעד לחייכם, מאחלת לכם המון אושר ושמחה ושתגדלו אוו בנחת ובהנאה!!!!!!!! מאוד התרגשתי לקרוא ומאחלת לך מעכשיו להיות תמיד שלמה ומאושרת עם המשפחה שבניתם בזיעת אפיכם . מזלללל טוב!!!!!!!! אתי שגלשה אצלך בנענע מזמןןןןןןןןןןןןןןן מזמןןןןןןןןןןןן ממש בתחילת הדרך.

זאת את? מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

את ניהלת את הגמ"ח לתרופות? בכל מקרה מתרגשת לקרא הודעה כזאת מדהימה רק נחת

איזו התרגשות!

מזל טוב להצטרפות גלעד למשפחתכם המקסימה. המון אושר, שמחה, נחת ואהבה. איזה יופי להתחיל שבוע עם כזו הודעה משמחת.

s h r o n i t

New member
וואו, איזו התרגשות

בשורה כל כך משמחת. אין לי מילים ממש... מאושרת בשבילכם ומאחלת לכם את כל האושר שבעולם. משרון שאיתך עוד מנענע...

הרמוניה

New member
לאמא ובאבא של אורית וגלעד

המוני מזלטובים וכל האושר שבעולם..... הרמוניה

26may

New member
מזל-טוב

איזה התרגשות ואיזה כיף שיהיה שמח וקל .

Navva

New member
../images/Emo24.gif ענק ו../images/Emo25.gifות

אילו חדשות טובות על הבוקר. אני ממש ממש שמחה בשבילכם (גם מחייכת וגם רועדת). גלעד זכה בהורים מעולים, אורית היא ההוכחה. שתזכו לנחת ממנו, ושאורית תהייה אחות גדולה לתפארת. רק טוב.

חן123

New member
וואו מזל טוב! איזה התרגשות

שושי, צמררת אותי! גלעד, זכית. כל כך זכית מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם

limordc

New member
בעינים מצועפות מדמעות אני כותבת...

איזה כיףףףףףףףףףףףףף! אושר גדול עבורכם! מאחלת לך, לאישך ולאורית המון מזל טוב, אושר שמחה וגידול נעים וקל!! אכן בזיעת אפכם..

שושי יקרה ואהובה

אין בשורה משמחת מזו שתזכו לגדל בנחת באהבה ובאושר את גלעד. מזל טוב, וכל האיחולים האפשריים. הלב מתרחב.

hyb

New member
וואו מזל טוב ../images/Emo65.gif

מאחלת לכם הרבה שמחה ונחת.

ifat28

New member
שושי, אני מאוד שמחה בשבילך

את כ"כ ראויה להיות אמא לילדים, וגלעד זכה לאמא נהדרת (גם אורית כמובן) אני מכירה אותך עוד מימי הפורום ב-NANA שניהלת ואפילו פעם השתתפתי במפגש של מטופלות פוריות ושם פגשתי אותך במציאות. הצטיירת כאישה עם כמיהה גדולה לתת מעצמה לילד/ה משלך ועם המון עוצמות ואהבה בצל הכאב של הכשלונות בטיפולים. את בהחלט ראויה להיות אמא לילדייך והם זכו בך כאמא טובה. אני מאחלת לך המון רגעים של סיפוק, אושר וחיוכים בהורות שלך לגלעד ואורית.

מזל טוב גם כאן

אני עדיין נרגשת מהבשורה. אורית וגלעד הם ילדים בני מזל שזכו בך ובלוי בתור הורים. שיהיה לכם אושר בלי סוף וכיף גדול כמשפחה!

חמניה1

New member
שושי

כולי צמרמורת. מזל טוב מזל טוב. מזל טוב לכם, מזל טוב לאורית. ברוך הבא גלעד.

חגיתלה

New member
וואו שושי../images/Emo24.gif ../images/Emo7.gif

איזו התרגשות אני כל כך שמחה בשבילכם על השלמות המיוחלת. מאחלת לכם שנים רבות של אושר בריאות ונחת

למעלה