גם ממני שלום וברכה...

גם ממני שלום וברכה...

חזרתי משלושה ימים של סופשבוע. ומעוד כמה ימים של הכנות לפני ושל חופש, מנוחה והתרגעות אחרי. ומה שלומכם אתם?

ניאו30

New member
מנוחה נעימה ../images/Emo39.gif

אני נמצא בין הסימסטרים..."חופשה" יענו,אבל לא באמת...אבל אין תלונות,במקום לימודים אני עושה משהו אחר,חוויתי לא פחות בשבילי...אבל זהו-שבוע הבא חוזרים לחצי השני של השנה...ויש גם פורים בקרוב? למישהו יש רעיונות מקוריים להתחפש? אתמול דיברתי על זה עם ידידה שלי...עלו כל מיני תחפושות,ואז חשבתי להתחפש ל...פרח
...נראה כבר...בשבוע הבא יש לי ערב יצירתי של הכנת תחפושות לילדים,עם הילדים(בפר"ח...חחח),אז אולי אני אקבל איזה רעיון טוב משם.

אולי תתחפש לפר"ח? זאת תחפושת

מקורית
באופן אישי אני אוהבת תחפושות לא שגרתיות - למשל: דחליל, תנור ספירלה. משהו שעושה את החיים קצת משעשעים.

ניאו30

New member
גם אני,גם אני

אוהב תחפושות לא שגרתיות...ראיתי פעם מישהו שהתחפש לחבילת קלפים...חח. וכתבתי שאני רוצה להתחפש לפרח.היום כבר התחלתי לחשוב על זה.אני אוהב יותר לעשות דברים שהם פרי עמלי מאשר לקנות אותם,ונראה לי זה מתאים גם לתחפושות.אז דיברתי עם המורה למלאכה איפה שהייתי היום,והיא נתנה לי כמה טיפים איך לעשות את הפרח.זה כולל גם תפירה,ונראה לי די הרבה,אז נראה אם יהיה לי כוח לזה.מחר אני קונה חומרים,וגם האייקון
נתן לי רעיונות.

venesa1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

כל כך חשוב לדעתי לעשות הפסקה ולנוח... אני תמיד מנסה לשכוח שיש לזה סוף.... מקווה שנהינת לך!

אני נהניתי ../images/Emo13.gif

אבל זה לא חוכמה - כי מבחינתי כמעט כל מה שהחיים מזמנים לי זה כיף. כולל עבודה וימים יותר שגרתיים שבהם אני מאוד נהנית מהעשייה, היצירתיות וההזדמנות לעשות דברים שחשובים לי. ואיך זה אצלך?

למעלה