גמילה אצל בת שנתיים

limish

New member
גמילה אצל בת שנתיים

היי, מקווה שאני בפורום המתאים, אודה לעצותיכן: ביתי לפני כחודשיים נגמלה מחיתולים, הגמילה שלה בסה"כ עוברת יפה מלבד פספוס אחד או שניים ביום, שבהם ממש בורח לה בתחתונים כתוצאה מחוסר תשומת לב שלה (תוך כדי משחק) ולפעמים ולאחרונה יותר ויותר בגלל שהיא מתעכבת יותר מידי מהרגע שהיא אומרת "פיפי" עד שהיא הולכת לשירותים. כשהיא אומרת "פיפי" אנחנו משדלים אותה לרוץ מהר מהר כדי שהפיפי לא יברח בתחתונים אבל לא תמיד זה עובד, אז לפעמים מרימים על הידים תוך כדי התנגדות שלה שהיא רוצה לבד ואז היא מפספסת. גם כשהיא רצה לפעמים זה מאוחר מידי. אני לא יודעת אם אני עושה נכון, אני תוהה אולי עלי להתנהג אחרת כשהיא מתעכבת וממשיכה לשחק, אולי אני לא צריכה להרים אותה או לשדל אותה יותר מידי ורק להגיד לה אם לא תלכי מהר מהר הפיפי יצא לך בתחתונים וזה לא יהיה נעים עד שהיא תלמד... אולי אני צריכה להחזיר לה את הטיטול כי היא לא מספיק מוכנה, למרות שאני חושבת שהיא מאד מבינה ומודעת (גם הגננת שלה חושבת כך) אבל החורף בפתח ואני חושבת שאין לה מספיק זמן "שמש" לספוג את כל הפספוסים האלה כשלא קר. אני מתלבטת אולי כדאי להחזיר לה את הטיטול ובעוד חצי שנה כשיסתיים החורף היא תהיה עוד יותר בשלה והגמילה תהיה מיידית או מהירה יותר. תבינו שהגמילה של הגדולה שלי היתה ארוכה מאד וארכה שנה ממש עד לאחרונה. אני די מותשת ועייפה וחוששת שגם פה תהיה גמילה ארוכה.... מאד אשמח לשמוע את דעתכן אמא של... :)

למעלה