גמילה......קקי........

גמילה......קקי........../images/Emo206.gif

יש לי ילד בן 6 וחצי הוא כבר בכיתה א', אבל יש בעיה שהוא עדיין לא נגמל סופית מקקי, עדיין הוא מפספס אחת ל....בתחתון,לא עושה הכול רק מתחיל הוא מתבייש בזה עם אנשים זרים או שיריחו,רק אנחנו יודעים... הסברתי לו המון, קניתי לו את כל הספרים מה לא ניסיתי.... בתקופה האחרונה מצאתי שיטה שישב לקרוא ספר בשירותים, כמו המבוגרים שקוראים עיתון,המצב טיפה השתפר,אבל עדיין חייבת למצוא פתרון סופי, אני משתדלת שהוא ישב כל יום,כמבן לא בכוח....לפני המקלחת, אנא ממך תייעצי לי על פתרון..............!!! כי עכשיו בבית הספר קצת יש בעיות עם זה, פניתי ליועצת בבקשה שתעזור לי,סיבכה את כל העניין רוצה שניגש לרווחה לטיפול למנהלת ביה"ס וכו....ויש לציין שהוא תלמיד מצטיין, אני לא רוצה שום טיפול פסיכולוגי,מה לעשות??.... לדעתי הגמיה הראשונית שלו לא נעשתה נכון,אולי מיהרתי בגמילה (הוא הבכור).... מחכה לתשובה מהירה בדחיפות! תודה

גמילה

בגיל כזה כדאי לבדוק תחילה אם אין בעיה רפואית, שווה לברר עם רופא המשפחה מה דעתו, ולאיזה מומחה כדאי לגשת (גסטרולוג?). רק לאחר שלילת בעיה רפואית יש להתייחס לפן הריגשי של הבעייה, לדעתי יש צורך בהתייעצות עם פסיכולוגית המתמחה בהתפתחות הילד, שתוכל לתת לך כלים להתמודד ולטפל בבעיה, בשלב ראשון תוכלו לגשת אליה רק ההורים, ואם היא תמצא לנכון, היא תזמן גם את הילד. לצערי, אינני מכירה נוסחאות פלא. מקווה שעזרתי.

למעלה