גמילה

אמאנחל

New member
מנהל
אצלי

אחד הילדים כבר היה גמול לילה, ואז בחורף התחיל לעשות בלילה במיטה. אחרי שני לילות של החלפת מצעים בלילה, החלטתי שאני רוצה לישון בלילה. אז החזרתי טיטול, בקיץ נגמל ולא חזר שוב. &nbsp (יש גם ילדים שלא נגמלים בלילה עד גיל שמונה. זה לא נפוץ, אבל גם לא ממש נדיר. אבל זה כבר סיפור לגמרי אחר).
 

fialka3

New member
בלילה אני לא מתכוונת לגמול בקרוב

בדיוק כי אני לא רוצה להתעסק עם החלפות מצעים בלילה אבל בשנת צהריים נראה לי שכדאי בגלל התפוס שלהן שברגע שיש טיטול מותר לעשות לשם פיפי. ככה הן לא הולכות להיגמל לבד.
 

fialka3

New member
גמילה

הבנות בנות שנתיים וחצי. במהלך היום כבר אפשר להגיד שגמולות. יש פיספוסים פה ושם, אבל בקטנה.
נשארו שני דברים
1.הן מבקשות טיטול לקקי. ניסיתי לשכנע לעשות בסיר - לא הולך. פה אני צריכה להגיד שלי דווקא יותר קל להחליף טיטול עם קקי מאשר לנקות סיר. שמעתי שטיטול לקקי זה דבר די נפוץ. מה עושים?
2.הבנות עדיין עם טיטול בשינה. בלילה אני בנתיים לא מתכוונת להוריד, שאלה רק לגבי שנת צהריים. להוריד או לחכות שיהיו יבשות?
כל ההמלצות יתקבלו בברכה.
 

אמאנחל

New member
מנהל
מחשבות

זה נשמע שאתן בשלב טוב בתהליך, הן יודעות לזהות מתי הן צריכות פיפי או קקי, ויודעות להגיד את זה. הן יכולות להתאפק עד שאת שמה טיטול וזה כבר מראה על שליטה רצונית. שזה כבר מעולה. לגבי שינה, אני הייתי נותנת טיטול עד שיהיו יבשות באופן טבעי. גם בצהריים אם צריך. השליטה בשינה והשליטה בעירות הן לדעתי שני מנגנונים שונים. לגבי הקקי בטיטול. זה שלב וגם זה יעבור... 1. אני העדפתי קקי בסיר. הטכניקה היא להכניס קצת מים לסיר, לערבל בתנועות סיבוב, לשפוך לאסלה ואז לנגב את הקצת שנשאר במגבון. הרבה יותר פשוט מאשר לנגב טוסיק מרוח... 2. הילדים שלי נגמלו מקקי הרבה לפני פיפי אז לא מניסיון אישי. היו כאן בפורום אמהות שדיווחו שמה שעזר להם במעבר לסיר זה לתת לילדים לעשות בחוץ על האדמה בכריעה. (לאסוף אחריהם כמובן עם שקית). ואחר כך לעבור לסיר. 3. עם החזרה למסגרות הן תראינה דוגמא של החברים בגן ואולי כך התהליך ייעבור שלב. &nbsp בהצלחה!!
 

fialka3

New member
תודה רבה

הן היו במסגרת כל הזמן הזה כי אני עובדת חיונית לפי צו בריאות עם. מה שכן, הן או עושות קקי ברגע ששמים להן טיטול לשנת צהריים, או שמתעפקות עד הבית ושם מבקשות טיטול. הן לא מסכימות לעשות צרכים בחוץ לא בסיר. אז אנחנו הולכות לטיולים ארוכים עם סיר בתיק. לפני טיולים קצרים אני מבקשת לעשות פיפי בבית בסיר לפני ולרוב זה עובד. לגבי שינה - בעיה היא שברגע ששימים להן טיטול הן יודעת שמותר לעשות לשם פיפי ולא מבקשות סיר כבר. לכן אני חושבת אולי להוריד כבר גם לשנת צהריים.
 
רק הצעה קטנה...

לוותר על הסיר ולקנות ישבנון נוח. להלהיב אותן לעלות עליו לעשות באסלה. אפשר לקשט אותו במדבקות:) בהצלחה
 

fialka3

New member
אני לא נסיתי

אבל ניסו איתן בגן עם אסלה -יש שם שרותים לילדים עם אסלה נמוכה - לא רוצות.
 
למעלה