גמני מכורה!!!

שלמונזה

New member
גמני מכורה!!! ../images/Emo168.gif

רק אתמול התחלתי לראות אבל נראה לי מעניין מאוד! ואיך בן אדם כמו טראמפ מעדיף בן אדם שיושן באמצע עבודה על בן אדם שממש השתדל וכל החטא שלו היתה טעות קטנה (שלא היתה כזו קריטית כמו שהם תיארו, אני למשל לא אהבתי את המצגת של הבנות) בקיצור תתחדשו על הפורום

Cat Woman5

New member
הטעות לא הייתה קטנה...

המפרסם רצה משהו קיצוני, הבנות נתנו לו את זה, אם הבנים היו מדברים עם המעסיק הם גם היו הולכים על משהו קיצנו ולא על משהו בנאלי. כך שהבנים פיספסו את המטרה בגלל ה"משהו הקטן" הזה שדפק להם את הכל ומסתבר שזה משהו גדול מאוד!

oren*

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

טראמפ לא העדיף בן אדם שנרדם באמצע העבודה, רק שהאפשרות הייתה לפטר את סם שבכלל לא היה משמעותי במשימה הזו (גם אם לא היה נרדם - התרומה שלו לא הייתה משנה במאום את הצלחת הקבוצה) או לפטר את ג'ייסון שהיה האחראי היחיד לכישלון הקבוצה בכך שלא יצר קשר עם הלקוח. בכל פרק אחד המשתתפים מקבל הזדמנות להיות "אחראי פרוייקט" ואם האחראי נכשל בתפקידו - אין סיבה שטראמפ ישאיר אותו בסידרה (הרי המטרה הסופית היא שהמנצח יעבוד כמנכ"ל של אחת החברות של טראמפ - במציאות ולא בתוכנית טלוויזיה).

שלמונזה

New member
קודם כל תודה ../images/Emo168.gif

וחוץ מזה זאת היתה הכוונה שלי, שסם בכלל לא תרם לפרויקט, בטח שלא להצלחה שלו. מה שכן אם היה מנהל טוב הוא היה תורם יותר מסתם שעות שינה, אם הוא היה עושה יותר אולי בכ"ז הם היו מנצחים. לדעתי פשוט ג'ייסון היה ממש טוב וחבל שהוא הלך...

זה לא משנה המנהיג הוא זה שעשה

את הטעות והוא צריך לעןף, הוא זה שפישל! וטראמפ עשה מה שנכון לעשות!

למעלה