גמר חתימה טובה

lollla

New member
גמר חתימה טובה

סליחה אם לא כתבתי כמו בעבר.... אני עוברת שנים לא קלות עם אבי יבל"א. הקיץ היה סיוט. מלא מיונים , אישפוזים, והשבוע 3 מיונים ואישפוז בכפייה - מצידי, לאחר שאיימתי שאני לא לוקחת אותו הביתה. הם פשוט לא רצו לטפל בזקן דמנטי!!! אני התפרצתי, צעקתי, בכיתי, בא מנהל חדר המיון, ניסה להפחיד אותי במשטרה, וכשראו ששום דבר לא מזיז לי - אשפזו אותו, ומאז הוא מקבל יחס של מלכים. יעשו לו איזה שהוא הליך שאני מקווה שיעזור לו ולנו. אני מקווה שכולנו נסלח אחד לשני השנה, נהיה יותר סבלניים וסובלניים לי נראה שהקיץ שעברתי, כולל פרידה מבן זוג ל-6 שנים, מתחבר לקיץ נורא זה שעבר על מדינתו. הכל לחוץ, אלים, חסר התחשבות, אין סליחה ומחילה, אין כבוד הדדי, אין ערכים, רק מחשבה עצמית. כשאני רואה את לולי שלי המקסים, ההפוך לכל מה שכתבתי עד פה, אני מנסה לקוות שהדור שיצרנו לא יתקלקל כשיגדל. לפחות ילדי הפורום שלנו כל כך שונים מהישראלי המכוער ויש עוד המון ילדים כאלו בביבתי הקרובה והרחוקה. מקווה שמשהו יזוז ונהפוך שוב לחברה יותר מכילה ומתחשבת, כמו שהיינו פעם..... ושוב, סליחה אם פגעתי במישהו השנה, ואני סולחת למי שפגע בי

../images/Emo24.gif חתימה טובה לולה יקרה

מקווה שהשנה הבאה תהיה שנת שלווה, בריאות ואושר

מרגנית2

New member
מצטערת לשמוע את כל העובר עליך

וגם מזדהה עם הקושי בגידול הורים.. אלה שנים שבהן אנחנו גם אמהות לילדינו וגם אמהות להורינו - ואצלי זו חוויה שקשה להתרגל אליה.. תחזיקי מעמד יקירתי.. ותמשיכי להנות מהבן שלך - יצירה שלך להתפאר..

../images/Emo140.gifחתימה טובה

שתהייה שנה הרבה יותר קלה מקודמתה. התמודדיות לא פשוטות עברת, מקווה שלולי ימשיך להשפיע עלייך שמחה וגיל...

nina L

New member
חתימה טובה ושנה טובה לולה יקרה ../images/Emo24.gif

מצטרפת לייחולים שהשנה הבאה תהיה שנה *טובה* של בריאות טובה, שלום ושלווה, הרבה שמחות ונחת
.

s p r i n g1

New member
לולה יקרה ../images/Emo24.gif

צר לי לשמוע על כל התלאות שעברת השנה,מקווה שהשנה למרות שהתחילה מבעס תמשיך יותר רגועה
מאחלת שמצבו של אביך יתייצב כמה שאפשר במצבו ושלא תחוו נסיגות בריאותיות ואשפוזים וקשיים בריאותיים, שירגיש טוב כמה שאפשר ושלא יסבול, מזלו הגדול שאת בתו כי את עושה למענו כל מה שאת יכולה וצר לי שנקלת במכשולים ברוקרטים וכל הכבוד של נשברת בגללם ולא ויתרת להם ועמדת על כך שאביף יקבל את הטיפול שמגיע לו. צר לי על הפרידה לאחר הקשר הארוך, מאחלת שתמצאי קשר חדש שיתאים . והכי חשוב בהחלט לולי שלך, את שלו והוא שלך ואתם משפחה נהדרת ושרק יהיה טוב

tutik1

New member
לולה יקרה,

מצטרפת לאיחולים לשנה יותר קלה ורגועה, בכל החזיתות! כתמיד את נהדרת, וכותבת כל כך יפה ומהלב...
(גם כשהתוכן לא קל) מצטרפת גם לאיחוליך לשנה הרבה יותר סמפטית בחזית הלאומית... נשיקות לך וללולי המקסים!

Stella30

New member
גמר חתימה טובה

נשמע לא קל מה שעברת השנה לולה. אני מאחלת לך ולשאר בנות הפורום שנה טובה, מלאה הגשמה עצמית, אושר ובריאות-ושלווה!!

הילה35

New member
לולה היקרה

מצטרפת לתקוותיך לגבי הדור הצעיר. שתהיה לך וללולי שנה נהדרת, והרבה בריאות לאביך.

שיסנדרה

New member
חתימה טובה ושנה טובה יקירתי ../images/Emo24.gif

כתבת מאוד מרגש ונוגע
נשמע מאוד קשה מה שאת עוברת עם אבא
מקווה שהשנה הקרובה תהיה רגועה יותר
הרבה בריאות ואהבה

Koru

New member
גמר חתימה טובה, ושתהיה שנה טובה יותר ../images/Emo23.gif

מירלה37

New member
גמר חתימה טובה לכולן../images/Emo24.gif

צום קל לכל הצמות, השנה אני לא צמה לא לוקחת סיכונים

הילה1110

New member
שנה טובה וחתימה טובה

לא הכרנו עדיין, אבל אני בהחלט מזדהה עם זה שלפעמים יש קשיים ועוברים ימים לא פשוטים ואז עסוקים וכל האנרגיות מושקעות בכך. מאחלת לך שתהיה זו השנה המתחדשת עלינו טובה ומלאה באור
,בריאות, אושר
והצלחה. אמן ואמן
!! מבקשת סליחה גם אני אם חטאתי בהסח הדעת או בריכוז עצמי סביב חששות והתמודדויות עם דברים שאני חווה ופספסתי ו/ או פגעתי.. מודה לכולן על הסיוע והתמיכה, שנמשיך ונהיה כאן אחת עבור השניה אבל בתקווה שזה יהיה לא רק בקשיים ושיהיו הרבה שמחות השנה.

זואי11

New member
../images/Emo24.gif לולה יקרה

צר לי לקרוא את מה שעבר ועובר עלייך עם אביך. מקווה שהשנה הנכנסת תביא לך ולמשפחתך רק טוב, והרבה. אני ומשפחתי תמיד כאן בשבילך אם את זקוקה למשהו.

lollla

New member
תודה רבה לכולכן

אחרי עוד 2 ביקורים במיון במהלך יום כיפור ועוד קצת מריבות ואכזבות זה ממש מחמם לב לשמוע אתכן
תודה - לא קל בכלל

judith4

New member
גם אם באיחור, שולחת איחולים חמים לשנה קלה

הרבה יותר מזו שנסגרה זה עתה. מצרפת לאותו משלוח אנרגיות וכוחות להתמודדות קשה. מקווה שהשנה באמת תהיה מתוקה וקלה הרבה יותר.

../images/Emo201.gif

אוי נשמע ממש לא פשוט, מאחלת לך וללולי שנה טובה ורגועה מאיתנו.

למעלה