גן עירייה

חגית22221

New member
גן עירייה

שלום לכולם ,

הרבה זמן לא כתבתי כאן , ועכשיו חזרתי וזקוה לעזרתכם .
הבת שלי בת שנתיים וחמש נמצאת כרגע במעון פרטי בכיתת פעוטות , רשמתי אותהלעוד שנה בכיתת בוגרים שהגילאים שלם הם החל משנה וחודשיים ועד שנתיים ושמונה , הבת שלי ילידת דצמבר ומאחר שבספטמבר הקרוב היא תהיה בת שנתיים ותשע היא לא מתאימה להמשיך לכיתת הבוגרים במעון הפרטי.
היא מאוד אוהבת את הגן , את המקום , את הגננות , היא נכנסת לשם בכיף ורואים שכיף לה שם .
קבלתי עבורה רישום לגן עירייה ואני ממש אבל ממש חושבת שהיא לא מוכנה לגן עיריה מהסיבה שהיא עדיין לא מדברת שוטף כי יש לה עיכוב שפתי קל והיא נמצאת במעקב אצל קלינאית תקשורת , היא עדיין לא גמולה ולפי האינטואיציה שלי ומה שני רואה את הילדה היא לא בלה מספיק לגן עירייה , ולכן רציתי לרשום אותה לשנה נוספת בבוגרים אך מאחר והגן הזה מסובד על ידי משרד הכלכלה בהתחלה קבלו אותה , אך לאחר שכבר קבלו אותה הודיעו לנו שרוצים מכתב מהמכון להתפתחות הילד שממליץ לא להמשיך לגן עירייה .
שפניתי למכון התפתחות הילד לבקש את המכתב נאמר לי שם שאסור להם להוציא מכתתב כזה רק במקרים ממש חמורים שזה ברוך השם לא המקרה של הבת שלי .
אני מאוד חרדתית ומפחדת לשלוח את הבת שלי לגן עירייה , לא יודעת מה לעשות אם להמשיך להלחם שיקבלו אותה למעון הפרטי או פשוט לתת לה ללכת לגן עירייה .
ושכחתי לציין שכאשר התקיימה ההרשמה לגן עירייה רשמתי אותה ושהודיעו לי מהמעון הפרטי שהיא התקבלה ביטלתי את הרישום וכעת אין לה גן בכלל .
מה הייתם עושות ?

למעלה